Aktuality
08 listopad

Jak recepční k výčepu přišla

Jak recepční k výčepu přišla

V rámci medailonku o zaměstnancích Rekreačního centra Sepetná bychom rádi představili zástupkyni z řad recepčních v hotelu Sepetná. Klára Pastorková pracuje na pozici recepční necelé 2 roky a jsou dny, kdybyste ji vážně nepoznali. Pozice recepční s sebou nese osobní nasazení a nejeden zážitek. Během firemních akcí se může Klára proměnit v kohokoliv - třeba i v bavorskou výčepní.

Tradičně bývá hotelová recepce vyšperkovaným místem, kde se po vstupu do budovy setká host se sympatickým personálem ve slušivém kostýmku. Tak tomu bývá běžně i v hotelu Sepetná, jsou ale dny, kdy je třeba prodat svůj talent a přiložit "ruce-nohy" ke správné atmosféře tematicky zaměřené firemní akce. Tak se někdy stane, že Klára jednoho dne střílí z luku, jindy doprovází skupinku hostů lesem, vítá bratry a sestry ve skautském kroji a umí se vkusně převtělit v nefalšovanou bavorskou výčepní. 

Práce v recepci Rekreačního centra Sepetná vyžaduje spoustu pečlivé práce, ochoty, úsměvů a nabízí příležitostně zážitek pro ty, kteří se nebojí. Klára je příkladem nebojácné recepční, která má ráda hory, cestování, pivo a rozhodně se nenudí. Po dobře odvedené práci v kroji s šátkem kolem krku přijde Kláře vhod kolegou darovaný "poslední stout" z Beskydského pivovárku.

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome