Aktuality
23 srpen

Pobřežní hlídka v Beskydech

Pobřežní hlídka v Beskydech

V letních měsících si i v Beskydech přijdou na své milovníci koupání pod širým nebem, jízdy na toboganu a opalování. Areál penzionu Sluníčko s koupalištěm se stává každoročně cílem mnoha návštěvníků, kteří si chtějí užít atmosféru koupání s výhledem na hory. Rádi bychom představili zaměstnance RC Sepetná, plavčíka Karla Světelského, který se o koupaliště stará a dohlíží na bezpečnost.

Koupaliště Sluníčko nabízí návštěvníkům mnoho atrakcí. Kromě 25m bazénu se v areálu nachází dětské brouzdaliště s vodním hřibem a whirlpool. Největším lákadlem pro děti jsou 2 tobogany (90 m a 50 m) s vlastním dojezdovým bazénem. Součástí areálu jsou také 2 hřiště na míčové sporty, lezecká stěna, velká travnatá plocha a několik občerstvení. 

Každý slunečný letní den ráno Karel Světelský připravuje koupaliště k provozu a během dne se ve funkci plavčíka stará o bezpečnost návštěvníků. Karel si tak trochu splnil dětský sen, když jako malý sledoval s obdivem Mitche Buchannona ve slavném seriálu "Pobřežní hlídka". Práce na koupališti Karla už páté léto baví také z toho důvodu, že má k vodě kladný vztah. Rád si sám dá po práci v bazénu pár temp a v době volna vyráží k vodě rybařit. Kondici si udržuje v posilovně nebo jezdí na kole. Málokdo by možná věřil, ale Karel je také vášnivým čtenářem. 

Když je počasí příznivé, koupaliště navštíví třeba 400 lidí za jeden den. Proto musí být plavčík neustále ve střehu. Také díky této Karlově pobřežní hlídce koupaliště funguje a dělá radost návštěvníkům. Práce plavčíka je ovšem závislá na počasí. Pokud není den ke koupání, věnuje se Karel údržbě penzionu, pomáhá v kuchyni nebo jej můžete potkat třeba i jako animátora při teambuildingových akcích. 

 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome