Aktuality
30 červen

Už téměř 7 let pracuje v ráji

Už téměř 7 let pracuje v ráji

Další díl seriálu představování zaměstnanců Rekreačního centra Sepetná se odehrává v RelaxCentru, kde si hosté mohou zaplavat, projet se na 90m toboganu, zahrát si bowling, badminton nebo relaxovat při masážích a koupelích. Součástí budovy je stylový námořnický bar, kde už téměř 7 let s úsměvem obsluhuje hosty stále mladá Kateřina Šimončičová.

RelaxCentrum Sepetná nabízí ubytovaným hostům i návštěvníkům zvenčí širokou nabídku služeb. Je třeba ocenit práci obsluhy, která se nejen v letní sezóně musí hodně otáčet. Kromě bazénu se stará o bowling, saunu, tělocvičnu, sportovní a golfový trenažér, lezeckou stěnu, stolní tenis, rezervace masáží, koupelí a hlavně o pitný režim návštěvníků v baru. To vše Kateřina zvládá většinou s úsměvem, neboť se věnuje tomu, co ji samotnou baví.

Katka si ráda zaplave, miluje pořádně vychlazený půllitr s čepicí a na večírku dokáže svými razantními hody v bowlingu přehrát mnoho statných kolegů. Když se Kateřina podívá při točení zlatavého moku doprava, vidí bazén. Když pohlédne doleva, pozoruje kutálející se koule po bowlingové dráze. S nadsázkou by se dalo říci, že Katka pracuje v ráji... 

 

 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome