Aktuality
21 červen

Beskydská olympiáda

Beskydská olympiáda

Rekreační centrum Sepetná uspořádalo v rámci projektu "Každá ovečka se počítá" pro klienty Handicap centra Škola života FM olympiádu. Za výtěžek z prodaných oveček navštívili klienti školy v roce 2016 Lysou horu, v měsíci červnu 2017 soutěžili během olympiády a na podzim se mohou těšit na další poznávací výlet do Beskyd. Všem dárcům i příznivcům děkujeme za podporu projektu. 

Jak dopadl 2. ročník projektu "Každá ovečka se počítá"

Na podzim roku 2016 vyhlásilo Rekreační centrum Sepetná už 2. ročník této dobročinné akce. Po adventním bazaru všech zaslaných oveček v hotelu Sepetná byl vyhlášen výsledek. Více informací naleznete v odkazech níže. 

Vyhlášení 2. ročníku akce "Každá ovečka se počítá"

Jak dopadl 2. ročník akce "Každá ovečka se počítá"

Beskydská olympiáda

Během sportovního dopoledne v Beskydech si klienti (osoby ve věku 18-45 let s různými druhy a stupni handicapu) vyzkoušeli lukostřelbu, hod šiškou na cíl, discgolf, horský golf a hody ringo kroužky na přesnost. V rámci závěrečného vyhodnocení obdržel každý účastník od animátorů sladkou medaili, na památku účastnický odznak a tričko s ovečkami. Cílem akce nebylo vítězství, ale společná zábava všech účastníků.

 

Pro příznivce této dobročinné akce máme dobrou zprávu. Už brzy bude vyhlášen 3. ročník projektu "Každá ovečka se počítá". Podrobnosti zveřejníme na webových stránkách a facebookovém profilu Rekreačního centra Sepetná.

 

 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome