Aktuality
06 červenec

Beskydy Card - karta plná slev a výhod

Beskydy Card - karta plná slev a výhod

Moravskoslezské Beskydy lákají návštěvníky nejen malebnou horskou přírodou, ale také velkým množstvím turistických a sportovních atraktivit nebo možností k odpočinku a relaxaci. S regionální kartou Beskydy Card získáte celou řadu slev a výhod na různé služby v regionu. Resort Sepetná nabízí svým hostům v rámci vybraných pobytů a nabídek tuto kartu zdarma.

Hosté Resortu Sepetná mohou Beskydy Card získat v rámci vybraných pobytů a nabídek zcela zdarma. Jak již název napovídá, Beskydy Card vám umožní využít různých slev a nepřeberného množství výhod u partnerů Beskydy Card a to nejen během vašeho pobytu, ale i celý rok po něm.

S kartou získáte například 50% na prohlídku zámku Muzea Beskyd ve Frýdku-Místku nebo 30% slevu na základní vstupné do Včelařského naučného areálu v Chlebovicích. Největším lákadlem pro děti by mohlo být také Lanové bludiště Opičárna, které se nachází jen 10 minut od hotelu Sepetná nebo třeba Lanová dráha Zbojník na Bíle, kde slevovou kartičku také uplatníte. Pro dospělé a milovníky piva doporučujeme zajít si na prohlídku pivovaru Radegast v Nošovicích.

V případě, že jste držitelem Beskydy Card, můžete využít slev a výhod také v samotném Resortu Sepetná. Třeba 20% slevu na pronájem badmintonových kurtů.

Sjezd na koloběžkách

Se slevovou kartičkou Beskydy Card si také můžete užít nevšední a adrenalinový zážitek. Sjezd na koloběžkách od Dřevjanky u Zbuja k hotelu Sepetná je jednou z nejoblíbenějších letních aktivit. Užijete si 4 km dlouhou trasu, během které se vám naskytnou nádherné výhledy na okolní hory i do údolí.


Beskydy Card je nepřenosná a bude vystavena na každou osobu zvlášť a to včetně dětí. Její platnost je 1 rok od vystavení. Více o Beskydy Card se dozvíte na: www.beskydycard.cz

Přijeďte za námi do Beskyd, určitě se nebudete nudit.

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome