Aktuality
29 listopad

Beskydy Card - karta plná slev a výhod

Beskydy Card - karta plná slev a výhod

Moravskoslezské Beskydy lákají návštěvníky nejen malebnou horskou přírodou, ale také velkým množstvím turistických a sportovních atraktivit nebo možností k odpočinku a relaxaci. S regionální kartou Beskydy Card získáte celou řadu slev a výhod na různé služby v regionu. Resort Sepetná nabízí svým hostům v rámci vybraných pobytů a nabídek tuto kartu zdarma.


Aktuálně: S ohledem na situaci ohledně koronaviru doporučujeme při plánování využití Beskydy Card ověření platnosti a otevírací doby u provozovatelů nabízených služeb. Více informací, nabídku všech služeb a kontakty na provozovatele naleznete na www.beskydycard.cz


Hosté Resortu Sepetná mohou Beskydy Card získat v rámci vybraných pobytů a nabídek zcela zdarma. Jak již název napovídá, Beskydy Card vám umožní využít různých slev a nepřeberného množství výhod u partnerů Beskydy Card a to nejen během vašeho pobytu, ale i celý rok po něm.

Slevy v lyžařských areálech

Beskydy Card můžete v zimní sezoně využít v řadě lyžařských středisek ke slevě na skipasy. 

Ski areál Opálená - 20% sleva na celodenní skipas, 20% sleva na půldenní skipas

Ski areál Mezivodí - 20% sleva na celodenní skipas, 20% sleva na půldenní skipas

Ski Bílá - 20% sleva na vícedenní skipasy, 20% sleva na zapůjčení lyžařského vybavení (lyže, snowboardy, sněžnice, snowblades...)

Slevy na vstupné do muzeí 

S kartou získáte například také 50% slevu na prohlídku zámku Muzea Beskyd ve Frýdku-Místku nebo 20% slevu v Návštěvnickém centru Marlenka, kde si prohlédnete, jak se sladkosti z medu vyrábí, dozvíte se zajímavosti z historie a třešničkou na dortu je ochutnávka místních cukrovinek včetně kávy. Pro dospělé a milovníky piva doporučujeme zajít si na prohlídku pivovaru Radegast v Nošovicích.

V případě, že jste držitelem Beskydy Card, můžete využít slev a výhod také v samotném Resortu Sepetná. Třeba 20% slevu na pronájem badmintonových kurtů.


Beskydy Card je nepřenosná a bude vystavena na každou osobu zvlášť a to včetně dětí. Její platnost je 1 rok od vystavení. Více o Beskydy Card se dozvíte na: www.beskydycard.cz

Přijeďte za námi do Beskyd, určitě se nebudete nudit.

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome