Aktuality
15 leden

Grand Restaurant Festival

Grand Restaurant Festival

Vynikající pokrmy v těch nejlepších restauracích po celé České republice za festivalové ceny, to je Grand Restaurant Festival. Součástí nadcházejícího 8. ročníku Maurerova výběru Grand restaurant s letošním jistě zajímavým tématem superfood je od 15.1. do 28.2. 2018 také Horský hotel Sepetná s tříchodovým degustačním menu. Unikátní degustace je právě v prodeji! 

Superpotraviny neboli "superfood" jsou rostlinné i živočišné suroviny, které mají extrémně blahodárné účinky na naše zdraví. Vynikají vysokou koncentrací živin, vlákniny, vitaminů a minerálních látek a říká se o nich, že svým způsobem prodlužují život. Nemusíme pro ně chodit daleko, jen v Česku jich máme desítky, často však o jejich úžasných schopnostech nemáme tušení.

V Horském hotelu Sepetná však v kuchyni panují odborníci a připravili pro vás menu dle letošního tématu fetivalu a přesto pro restauraci hotelu Sepetná v typickém duchu pokrmů z kuchařek "Jak šmakuje Moravskoslezsko". 

 Menu

Smaženice z hlívy ústřičné s rozpečenou sezamovou houskou

Filírovaná vepřová panenka s mysliveckou omáčkou

Pohanková kaše se sušenými švestkami, medem a oříšky s ostružinovou omáčkou

 

Neváhejte si menu rezervovat, podávat jej budeme od pondělí do čtvrtka v termínu od 15.1. do 28.2. 2018. Bude to zajisté unikátní degustační zážitek! 

 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome