Aktuality
11 září

Darujte zážitek

Darujte zážitek

Léto už je dávno pryč a ačkoliv se Vánoce zdají být v nedohlednu, není tomu tak a většina z nás začne brzy řešit dárky pro své nejbližší. My pro vás máme skvělý tip na to, jak být originální. Darujte zážitek v Beskydech. Párkrát kliknete, objednáte, zaplatíte kartou a emailem dostanete poukaz, který si můžete ihned vytisknout. A navíc to nebude trvat déle než 5 minut.

Dárkové poukazy na služby RC Sepetná nabízíme v těchto hodnotách:

  • 300 Kč
  • 600 Kč
  • 1000 Kč
  • 2500 Kč
  • 5000 Kč
  • 10000 Kč


Dárkové poukazy objednávejte zde


Dárkové poukazy je možné využít na ubytování a pobyty v Rekreačním centru Sepetná, ale také některou z rozsáhlé nabídky služeb, které nabízíme. Výhodou poukázek v určité hodnotě je, že se nemusíte bát, že se váš dárek nebude hodit. Záleží na obdarovaném, zda si dopřeje relaxační masáž nebo privátní wellness, zahraje badminton, pozve partnerku či partnera na romantickou večeři nebo stráví hezký víkend v Beskydech. 


Dárkové poukazy mají platnost 1 rok a můžete si na ně napsat i text dle vašeho přání.


Pokud byste chtěli vytvořit poukaz na konkrétní pobyt nebo je třeba nakoupit jako firemní dárky, kontaktujte nás na sepetna@sepetna.cz nebo slunicko@slunicko-penzion.cz  a my vám rádi připravíme poukazy přímo na míru.


Naše nabídka není samozřejmě jen vánoční, dárkové poukazy pro různé příležitosti si můžete koupit online po celý rok.

Darujte zážitky v Beskydech. 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome