Aktuality
13 duben

Velikonoční ovečkový bazar

Velikonoční ovečkový bazar

Již za týden proběhne velikonoční bazar, který je součástí charitativního projektu "Každá ovečka se počítá". Ten organizujeme již několik let a letos tímto projektem podpoříme květnovou úklidovou akci Poděkuj horám pořádanou spolkem Čisté Beskydy, ke kterému poputuje letošní výtěžek. Všechny výtvory si budete moci zakoupit v neděli 21. 4. v prostorách hotelu Sepetná.

Od dárců se sešly, stejně jako v předešlých ročnících, moc hezké výtvory, vlastnoručně vyrobené různými technikami a z různých materiálů. V rámci 4. ročníku bylo možné vyrábět nejen "tradiční" ovečky, ale také různá beskydská zvířátka. Potěšte své blízké a zakupte si některý z těchto výtvorů a zároveň tak přispějte na dobrou věc.

Velikonoční bazar bude probíhat v neděli 21. 4. v dopoledních hodinách cca od 9:30 h v prostorách hotelu Sepetná.


Pomáhej horám

Letos jsme se rozhodli podpořit spolek Čisté Beskydy, z.s.. Konkrétně tedy akci pořádanou pod názvem Poděkuj horám. Jedná se o velký úklid v Beskydech, který v posledním roce přilákal do lesů 3300 lidí, kteří se rozhodli přiložit ruku k dílu a pomoct uklidit naše hory. Letos se opět můžete zúčastnit této akce ve středu 8. května. Na dopolední úklid pak bude navazovat odpolední afterparty v areálu koupaliště Sluníčko, která bude odměnou pro všechny účastníky. Těšit se můžete na zajímavý program.


Bohatý ročník 2019

Do letošního ročníku se opět zapojilo mnoho dárců, kteří poslali opravdu krásné výtvory a my jim tímto chceme poděkovat, za jejich účast. Navíc se naše charitativní akce zalíbila natolik, že se jí zúčastnili různé organizace jako třeba Domov pro seniory z Rožnova pod Radhoštěm nebo Dům dětí a mládeže Vratimov. Velice nás těší zájem všech, kteří věnovali čas a svůj um dobré věci. 


Výtvory Domova pro seniory z Rožnova p. R. 

Výtvor Domu dětí a mládeže Vratimov

 


Do čtvrtka 18. 4. je také možné vybrat na stránkách soutez.sepetna.cz nejhezčí ovečku. Vítěz hlasování bude odměněn víkendovým pobytem v RC Sepetná.

Více informací o projektu - Každá ovečka se počítá

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome