Aktuality
15 listopad

Adventní ovečkový bazar

Adventní ovečkový bazar

Již za dva týdny vyvrcholí adventním ovečkový bazar v hotelu Sepetná v Ostravici charitativní projekt “Každá ovečka se počítá”. Ten organizuje Rekreační centrum Sepetná, ve spolupráci a pod záštitou Handicap centra Škola života Frýdek-Místek, o.p.s.. Všechny darované ovečky si budete moci zakoupit v sobotu 2.12. od 9 do 13 hodin v prostorách hotelu Sepetná.

Od dárců se sešly, stejně jako loni, moc hezké ovečky, vlastnoručně vyrobené různými technikami a z různých materiálů. Potěšte své blízké originálním vánočním dárkem. Stejně jako předešlé dva ročníky i letos bude věnován výtěžek z prodaných výrobků Aleši Křenkovi z Ostravice a jeho kamarádům z Handicap centra Škola života, o.p.s. ve Frýdku-Místku.

Z výtěžku prvních dvou ročníků byl zorganizován výlet na Lysou horu, který si všichni účastníci užili, a byly nakoupeny pomůcky do denního stacionáře Handicap centra Škola života, o.p.s.

Do čtvrtku 30.11. je také možné vybrat na stránkách soutez.sepetna.cz nejhezčí ovečku. Vítěz hlasování bude odměněn víkendovým pobytem v RC Sepetná.

Více informací o projektu - Každá ovečka se počítá

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome