Aktuality
30 červen

Aleš s kamarády navštívili Lysou horu

Aleš s kamarády navštívili Lysou horu

Na podzim roku 2015 vyhlásilo Rekreační centrum Sepetná ve spolupráci a pod záštitou Handicap centra Škola života o.p.s. charitativní akci "Každá ovečka se počítá". Veřejnost byla vyzvána k zasílání vlastnoručně vyrobených oveček, které se během adventního bazaru vydražily. Získané peníze byly v polovině června proměněny za výlet Aleše Křenka a jeho kamarádů na Lysou horu.

Ve středu 15.06.2016 se Aleš s kamarády a spolužáky konečně dočkali. Hned po snídani jsme všichni společně vyrazili autobusem pod Lysou horu. Následné zdolání nejvyššího vrcholu Moravskoslezských Beskyd se stalo pro celou skupinu obrovským zážitkem. Zpočátku nám počasí a sluníčko přálo a všichni jsme se mohli pokochat výhledem na okolní kopce. Samozřejmě, že jsme nezapomněli ani na obligátní dotyk hladícího bodu, kdy si každý z nás mohl něco přát.

V Bezručově chatě jsme si všichni společně přiťukli kofolou a současně zde předala paní Slivoníková Alešovi sadu kreslících potřeb, kterou si přál. Jako překvapení připravil Tomáš Lokša pro každého z účastníků odznak s motivem Lysé hory jako památku a upomínku na tento výjímečný den. Chvíle na vrcholu si nenechala ujít také ředitelka RC Sepetná, Ing. Jana Ehnes, která se starala o organizaci.

 

1. ročník této charitativní akce byl velice úspěšný. Majitelka RC Sepetná, paní Ing. Kateřina Slivoníková, nešetřila slovy chvály na adresu těch, kteří zaslali svůj výrobek, zakoupili ovečky a děkovala všem, kteří spolupracovali na této dobročinné akci. Zvláštní uznání pronesla na adresu pana Josefa Hájka, který přispěl nemalou částkou právě na autobusový výlet Aleše Křenka a jeho kamarádů na Lysou horu. Současně také prozradila, že se všichni můžeme těšit na 2. ročník projektu "Každá ovečka se počítá".

 

Zvláštní poděkování za realizaci tohoto výletu patří:

Autodopravě Ševčík 

Panu Renému Mohelníkovi 

Bezručově chatě na Lysé hoře

Panu Stejskalíkovi

Panu Josefu Hájkovi 

Chatě Emila Zátopka na Lysé hoře

a samozřejmě všem pilným dárcům oveček, kteří věřili ideji, že “Každá ovečka se počítá”

  

Více informací o 2. ročníku akce

Vyhodnocení 1. ročníku

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome