Aktuality
04 duben

Obědové menu v restauraci Sluníčko

Obědové menu v restauraci Sluníčko

Nově zavádíme víkendové obědové menu v restauraci Sluníčko. Vždy od pátku do neděle v době od 11:00 do 15:00 k nám můžete zavítat a vybrat si z poledního menu. Jídlo si vychutnáte ve stylové restauraci s výhledem na vrcholky hor a okolní přírodu. Po cestě z Lysé nebo na Lysou - zastavte se u nás a klidně s sebou vezměte svého čtyřnohého miláčka, jsme totiž dog friendly!

Sluníčkové obědové menu

Přemýšlíte při plánování výletu na Lysou horu, ke Zbujovi nebo třeba na Medvědí skálu, kam se pak vydat na oběd? V restauraci Sluníčko nově nabízíme během víkendu od pátku do neděle obědové menu. Vybrat si můžete samozřejmě i klasicky z jídelního lístku, který jsme nedávno obnovili a rozšířili o vegetariánská jídla! Na nový jídelní lístek se můžete mrknout zde.

Obědová menu budou k dispozici vždy od 11:00 do 15:00 nebo do vyprodání. Na výběr budete mít ze dvou jídel, přičemž jedno bude v bezmasé verzi. Polévku podáváme takovou, aby si na ni pochutnali jak vegetariáni tak i maso jedlíci. 

Do restaurace i se psem!

Pokud hledáte místo, kde můžete na oběd přijít i se svým psem, tak ho rozhodně najdete u nás! Jsme dog friendly restaurace a vaši psi můžou dovnitř s vámi. Podmínkou samozřejmě je, že je vás pes slušně vychován a nebude našim číšníkům překážet při práci.

Akceptujeme stravenky

Platit u nás můžete standardně hotovostí, kartou a nově také stravenkami Sodexo - Gastro passy a Naše stravenka.

S případnými dotazy se na nás můžete obrátit na tel. +420603852100 nebo e-mail: slunicko@sepetna.cz

Těšíme se na vaši návštěvu!

 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome