Aktuality
02 březen

Začátek jara v penzionu Sluníčko od 1390 Kč

Začátek jara v penzionu Sluníčko od 1390 Kč

Přivítejte s námi příchod jara v penzionu Sluníčko a to se zvýhodněnými cenami pobytů v pokojích standard a superior. Pobyt pod Lysou horou uprostřed rozkvetlých Beskyd. Zpříjemnit si ho můžete dlouhými procházkami přírodou nebo relaxem v privátním wellness s vyhřívanou odpočívárnou, která vám navíc poskytne krásný výhled na okolní hory. To vše a mnohem více najdete právě u nás.

Začátek jara v Penzionu Sluníčko 

S příchodem jara jsme si pro vás přichystali výhodnou cenovou nabídku pro pokoje typu standard a superior. V ceně pobytu jsou vždy započítány snídaně i vstupy do krytého bazénu v RelaxCentru zdarma. Bazén je přibližně 8 minut chůze od penzionu Sluníčko.

Ceny za pokoj jsou již od 1390 Kč a platí v termínech od 17.3. - 30.3. a 7.4.-8.4..

On-line rezervaci můžete provést zde.

Dvoulůžkový pokoj standard

Dvoulůžkový pokoj standard Rezervovat
Penzion Sluníčko
2980 Kč

 


Tipy na výlety

Moravskoslezské Beskydy a okolí nabízí mnoho zajímavých míst a každý si zde najde to své. Stačí se vydat pár kroků od penzionu na procházku a hned se vám naskytnou kouzelné výhledy na okolní kopce a do údolí obce Ostravice. Doporučujeme trasy Po medvědích tlapkách, se kterými můžete objevovat oblíbené stezky místních patriotů a zavedou vás na mnoho zajímavých míst. Mezi oblíbené výlety pak patří především Hrad Hukvaldy, kde se konají v průběhu roku různé kulturní akce, Pustevny známé svými dobovými stavbami, skanzen v Rožnově pod  Radhoštěm, Dolní oblast Vítkovic v Ostravě či nově stezka v oblacích Valaška.

Další tipy na výlety si můžete pročíst na stránce www.poznavejtebeskydy.cz


Pro více informací ohledně jarních pobytů, volné kapacity ubytování či vaši rezervace nás prosím kontaktujte na emailu slunicko@sepetna.cz, nebo telefonicky na +420 603 852 100. 


 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome