Aktuality
04 září

Janča nám odchází!

Janča nám odchází!

Říká se, že je čistota půl zdraví a u nás i polovina úspěchu ke spokojenosti hosta. Holky přes housekeeping nebo-li pokojské zajišťují perfektní připravenost pokojů pro Váš příjezd, servis během Vašeho pobytu a úklid po odjezdu. Již 9. rokem můžete na chodbách penzionu potkávat malou sympatickou Janičku s ledvinkou kolem pasu a sluníčky nejen v uších, ale hlavně na tváři.

Jana Langrová

pokojská

Jana je čestnou 8násobnou babičkou 7 kluků a 1 holčičky a po 9 letech v penzionu Sluníčko se rozhodla věnovat naplno důchodu. Ale nemyslete si, že je to babička s šátkem, co sedí doma! Janča má prochozený nebo proježděný každý kout hor, protože turistika a cyklistika jsou její největší vášní. V zimě vymění kolo za běžky nebo lyže, naloží všech 8 vnoučat a jede!

Takovou dlouholetou oporu týmu je pochopitelně těžké nahradit a proto věříme, že se najde někdo, kdo bude mít stejný zápal pro práci jako ona a bude plný energie.


A tak se ptáme! Rádi pracujete? Jste detailisti ? Potrpíte si na pořádek? Nezkazíte žádnou srandu a chcete patřit do našeho týmu ? Neváhejte nás kontaktovat!

Více informací se dozvíte na svetelsky@slunicko-penzion.cz. Těšíme se!

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome