Aktuality
05 červenec

Hole, batoh i hry nechejte doma

Hole, batoh i hry nechejte doma

Spousta z Vás míří do penzionu Sluníčko právě díky jeho poloze na úpatí Lysé hory v samém srdci Moravskoslezských Beskyd, ale mnohdy zapomenete na pár drobností, které Vám pohyb po horách i mimo ně více než zpříjemňují. S námi už však na tyto drobnosti myslet nemusíte. Doma tak můžete nechat hole na nordic walking, batoh na svačinu i hry pro dlouhé večery.

Připraveny pro Vás máme nordic walking hole pro snazší pohyb po horách v několika velikostech, jejichž zapůjčení je zdarma, tři batohy s prodyšnou zadní částí a 2 vnějšími síťovými kapsami na svačinu či náhradní oblečení za 50,-Kč na celý den, turistické mapy s vyznačením Medvědích stezek, ale i košík na hřiby, kterým pomalu začíná sezóna. Do batohu Vám mile rádi nachystáme svačinu, vybrat si můžete z několika variant, od řízku po vegetariánskou, včetně 0,5l láhve nápoje za 150,-Kč pro 2 osoby.

Pobyt na penzionu Vám pak zpříjemní stolní hry jako Dostihy a sázky, Monopoly, Scrable či Šachy. Ven si můžete vzít některý z míčů nebo například nově pořízený Petangue. A když děti večer usnou, můžete využít našich profi chůviček a zahrát si billiard, šipky nebo stolní fotbálek v herně v přízemí penzionu.

 

Věříme, že přidaná hodnota každého pobytu spočívá v detailech a osobním přístupu ke každému hostu. Jsme tady pro Vás.

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome