Aktuality
18 duben

Naše Šárka v České Miss

Naše Šárka v České Miss

Nahlédněte do "zákulisí" týmu Sluníčka... I Leoš Mareš o ní v přímém přenosu řekl, že je sluníčko z penzionu Sluníčko a my s ním nemůžeme jinak než souhlasit. Pro letošní rok se Šárka Zdvořilá stala jednou z finalistek České Miss, konkrétně s č.6 a i když nezvítězila, pro nás vítězkou je! Šárku můžete již čtvrtým rokem potkávat v restauraci penzionu Sluníčko s úsměvem na tváři.

Šárka Zdvořilá, finalistka č.6 České Miss 2016

Šárka začínala v penzionu Sluníčko ještě jako praktikantka střední školy se zaměřením na gastronomii. Časem jsme si zvykli na její ustavičný a nakažlivý smích a ranní porci koblížků s tunou marmelády a cukru. Vždy byla cílevědomá a šla si tvrdě za svým, proto nás nepřekvapilo, když se vydala cestou modelingu (její porce koblížků se však nezmenšovaly). S odhodláním přihlásit se do České Miss se nám ale nesvěřila, později přiznala, že to byl spontánní nápad a její kamarádka ji dodala odvahu tento nápad uskutečnit.

K jejímu překvapení (našemu ne, my jsme s tím počítali) se dostala do samotného finále. Cesta to nebyla snadná, ale ničeho nelituje, jak nám sama přiznala, když přišla na další směnu do práce :). Z každého soustředění si přinesla spoustu zážitků a mnohé se naučila. I nadále však zůstává na dráze modelingu a k našemu štěstí i u nás.

A co na učinkování v České Miss říkal její přítel? Šárku ve všem podporoval a byl rád, že zrovna jeho slečna patří mezi 10 nejkrásnějších Češek (pozn. "redakce": Je to totiž Slovák :D )

Za Sluníčko přejeme Šárce mnoho dalších úspěchů, pracovních i životních a jsme rádi, že je stále stejná. 


S řízením Melexu, elektrického vozítka, má Šárka zkušenosti z půjčovny Rekreačního centra Sepetná, takže sednout za jeho volant v exotickém Thajsku pro ni nebyl ani trochu problém. 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome