Aktuality
02 listopad

Sanitární dny a uzavírky v Relaxcentru

Sanitární dny a uzavírky v Relaxcentru

Každý měsíc probíhá v Relaxcentru Sepetná pravidelný sanitární den, kdy je omezena otevírací doba. Během sanitace je celé Relaxcentrum uzavřeno do 17:00. Poté je možné opět využívat sportovní a relaxační služby (krytý bazén, bowling, badminton, masáže, koupele, saunu a další služby). V článku najdete plánované termíny sanitárních dnů. Nejbližší termín: pondělí 5. 12. 2022. 

Přehled plánovaných sanitárních dnů a uzavírek v roce 2022

5. 12. 2022 (pondělí) 


Rekonstrukce vířivé vany u bazénu v Relaxcentru Sepetná

V termínu 31. 10. - 4. 12. 2022 proběhne rekonstrukce vířivé vany. Budeme se snažit o co nejmenší omezení provozu, o jednotlivých uzavírkách budeme průběžně informovat.


Whirlpool v krytém bazénu pak je mimo provoz z důvodů sanitace vždy v pondělí.

Vstup do krytého bazénu a další služby Relaxcentra Sepetná doporučujeme rezervovat telefonicky na čísle +420 736 503 014. Kapacita pro veřejnost je omezená počtem ubytovaných hostů v daném termínu. 

Více informací o sportovních a relaxačních službách


Vstup na bazén jako bonus

Ubytovaní hosté v Resortu Sepetná mají vstup do krytého bazénu v Relaxcentru či v létě na koupaliště Sluníčko jako bonus. Vstup není zahrnut v základní ceně ubytování nebo pobytových balíčků. Platí proto, že v případě sanitárního dne/provozní uzavírky celého krytého bazénu/koupaliště, případně některé části (tobogany, vířivka, parní kabina atd.), nemají hosté nárok na slevu z ceny pobytu či náhradní plnění. Více informací o podmínkách naleznete zde.

 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome