Aktuality
16 srpen

Zakončení léta s Michalem Hrůzou

Zakončení léta s Michalem Hrůzou

Na konci měsíce srpna nás čeká poslední koncert tohoto léta. Zavítá k nám Michal Hrůza s jeho kapelou Hrůzy. Společně tak zakončíme letní sezónu na Sluníčku. Tento oblíbený interpret k nám letos přijede poprvé a my jsme moc rádi, že ho můžeme uvítat na našem pódiu. Tento závěrečný koncert přímo pod Lysou horou navíc odstartuje kapela F-M band, takže se zaručeně máte na co těšit.

Zakončete letní sezónu společně s námi na Sluníčku během koncertu Michala Hrůzy. Vezměte s sebou i děti a užijte si společně zakončení prázdnin a přivítejte nový školní rok tak trochu jinak.

Vstupenky jsou stále v prodeji!

Vstupenky v prodeji za cenu 350 Kč. 

  • on-line na www.beskydskehudebnileto.cz
  • recepce Sluníčko / na místě před koncertem
  • recepce hotelu Sepetná
  • ve Frýdku-Místku - eABM, s. r. o./ ZAJEZDY.NET - U staré pošty 45
  • v síti Ticketportal

Michal Hrůza 

Pohybuje se na české hudební scéně více než 10 let a svými hity zasáhl posluchače napříč všemi věkovými kategoriemi. Tento oblíbený zpěvák, skladatel a textař byl dlouholetým frontamen a zakládajícím členem známé kapely Ready Kirken, pro kterou složil více než padesát písní a textů. V roce 2006 se vydal na sólovou dráhu a založil kapelu Hrůzy, se kterou vystoupí na pódiu Sluníčka poprvé.

FM band

Letos vystoupí na posledním z koncertů Beskydského hudebního léta jako předskokani Michala Hrůzy. 

Chtěli byste zůstat na víkend? Máme ještě pár volných pokojů v hotelu Sepetná | Rezervujte zde


Beskydské hudebního léto

Díky své poloze na úpatí Lysé hory má tento festival unikátní atmosféru, kterou musíte zažít na vlastní kůži. Letos je na pořadí již 16. ročník a my doufáme, že bude opět nezapomenutelným zážitkem pro všechny návštěvníky.

Ti z vás, kteří ještě neměli tu možnost se festivalu zúčastnit, se mohou podívat na jeho historii na webových stránkách beskydskehudebnileto.cz. Od začátku se snažíme jít napříč žánry i hudebními generacemi, a tak se u nás na pódiu během jednotlivých let vystřídalo mnoho zajímavých a hlavně osobitých umělců. Zažít jste tak mohli třeba kapelu Kryštof, No name, Chinaski, Horkýže Slíže, Mandrage nebo interprety jako Ewa Farná, Marie Rottrová, Věra Špinarová, Václav Neckář, Kristína a mnoho dalších. 

Více informací o koncertech a prodeji vstupenek najdete na stránkách www.beskydskehudebnileto.cz  

 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome