Aktuality
15 červenec

Srpnové koncerty na Sluníčku

Srpnové koncerty na Sluníčku

Během měsíce srpna vám naservírujeme hned dva koncerty těch nejoblíbenějších českých interpretů. Jedním z nich je Janek Ledecký, který k nám zavítá konkrétně 16. 8. a zahraje ty největší pecky ze svého repertoáru. Letní sezónu pak zakončíme 31. 8. koncertem Michala Hrůzy a jeho kapely Hrůzy. Před ním se navíc můžete těšit na rodáka z Dobré u Frýdku-Místku Davida Stypku.

Druhá polovina prázdnin proběhne ve znamení dvou velkých koncertů a dvou velkých jmen. Jak jistě víte v polovině srpna proběhne koncert Janka Ledeckého (16. 8.) a na konci prázdnin ovládne pódium zpěvák Michal Hrůza (31.8.).

Vstupenky jsou stále v prodeji!

Vstupenky v prodeji za cenu 350 Kč. 

  • on-line na www.beskydskehudebnileto.cz
  • recepce Sluníčko / na místě před koncertem
  • recepce hotelu Sepetná
  • ve Frýdku-Místku - eABM, s. r. o./ ZAJEZDY.NET - U staré pošty 45
  • v síti Ticketportal

Janek Ledecký

Zpěvák, kytarista a skladatel Janek Ledecký je jednou z nejoblíbenějších postav české hudební scény. Jistě ho dobře znáte již z dob rockové kapely Žentour, ve které byl frontmanem. Legendární hity kapely Žentour, jako je "Proklínám" nebo "Všechno bude fajn", vám snad ani nemusíme připomínat. V roce 1992 se Janek vydal na sólovou dráhu a jeho první album "Na ptáky jsme krátký" bylo natolik úspěšné, že se stal opravdovou hvězdou českého šoubyznysu. 


Tip pro vás

Přijeďte rovnou na celý víkend a užijte si koncert se vším všudy. Odpadnou vám klasické starosti s dopravou jako kdo bude řídit, kde jenom během koncertu zaparkujete apod.

V ceně pobytu je zahrnuto:

  • snídaně formou bufetu
  • večeře (1. večeře - poukázka na jídlo během koncertu, 2. večeře - formou teplého rautu)
  • volný vstup do krytého bazénu
  • volný vstup na koupaliště
  • vstupenky na koncert 

Víkend s koncertem J. Ledeckého (16.-18.8.)

Víkend s koncertem J. Ledeckého (16.-18.8.) Rezervovat
Hotel Sepetná
4700 Kč


Michal Hrůza 

Pohybuje se na české hudební scéně více než 10 let a svými hity zasáhl posluchače napříč všemi věkovými kategoriemi. Tento oblíbený zpěvák, skladatel a textař byl dlouholetým frontamen a zakládajícím členem známé kapely Ready Kirken, pro kterou složil více než padesát písní a textů. V roce 2006 se vydal na sólovou dráhu a založil kapelu Hrůzy, se kterou vystoupí na pódiu Sluníčka poprvé.

David Stypka

Tento rodák z Dobré u Frýdku-Místku letos bude během BHL vystupovat poprvé a to jako předskokan Michala Hrůzy. Na lokální hudební scéně se pohybuje již od poloviny 90. let v kapelách MGH a Najzar. Po útlumu kapely Najzar začal vytvářet tzv. wake up songy tj. písně nahrané ihned po probuzení. Na základě těchto wake up songů vznikla o dva roky později nynější skupina David Stypka & Bandjeez, se kterou vystoupí i u nás na Sluníčku.


Beskydské hudebního léto

Díky své poloze na úpatí Lysé hory má tento festival unikátní atmosféru, kterou musíte zažít na vlastní kůži. Letos je na pořadí již 16. ročník a my doufáme, že bude opět nezapomenutelným zážitkem pro všechny návštěvníky.

Ti z vás, kteří ještě neměli tu možnost se festivalu zúčastnit, se mohou podívat na jeho historii na webových stránkách beskydskehudebnileto.cz. Od začátku se snažíme jít napříč žánry i hudebními generacemi, a tak se u nás na pódiu během jednotlivých let vystřídalo mnoho zajímavých a hlavně osobitých umělců. Zažít jste tak mohli třeba kapelu Kryštof, No name, Chinaski, Horkýže Slíže, Mandrage nebo interprety jako Ewa Farná, Marie Rottrová, Věra Špinarová, Václav Neckář, Kristína a mnoho dalších.

 

Více informací o koncertech a prodeji vstupenek najdete na stránkách www.beskydskehudebnileto.cz  

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome