Aktuality
20 červen

1+1 noc zdarma na začátku července

1+1 noc zdarma na začátku července

3 dny na horách, ubytování ale nezaplatíte za 2 noci, jen za jednu! K tomu polopenze a volný vstup do krytého bazénu. Takovou akční nabídku pro vás máme v termínu 2.-4. 7. ve dvoulůžkovém pokoji bez přistýlky v hotelu Sepetná. Přečtěte si 3 tipy (na každý den jeden) našich hostů, Petry a Karla, kteří u nás budou už po několikáté, protože si oblíbili turistiku v Beskydech.

Na Sepetnou jedeme v létě už potřetí. Hotel má ideální polohu pod Lysou horou, ale tentokrát plánujeme  konečně vyrazit na protější Smrk. Určitě ne proto, že v jedné české reklamě se teď říká, že dvojky jsou vlastně lepší :-) Ano, Smrk je sice beskydská K2 a nahoře není žádná hospoda, ale spousta místních tam chodí raději. Však z terasy hotelu vypadá impozantně. Ani nevíme, proč jsme tam ještě nebyli. Přijedeme už někdy dopoledne a vyrazíme. Cestou zpátky se zastavíme u Bučacích vodopádů. Pak se ubytujeme, a před večeří budeme ještě trochu relaxovat v bazénu, to se vždy po pořádném výšlapu hodí. Vstup je navíc na Sepetné zdarma v ceně ubytování.

Máme rádi pivo z minipivovarů a tak jsme si letos naplánovali výlet z pivovaru do pivovaru. Pojedeme nejdřív vlakem (proč asi? :-)) do Kunčic pod Ondřejníkem, kde je hned u nádraží pivovar Ogar. No a pak půjdeme pod Stolovou a kolem golfového hřiště na Čeladné směrem do Ostravice, kde skončíme v Beskydském pivovárku, který už jsme navštívili několikrát a pivo je tam opravdu výborné. Ještě se cestou zastavíme v historické hospodě Pod Smrčkem.

Pokud čas a síly dovolí, tak bychom ještě rádi v den odjezdu zvládli hřebenovku po česko-slovenské hranici z Bumbálky přes Bobek na Bílou. Chtěli bychom také vidět jeden z místních klauzů (pravděpodobně klauz Čurábka), což jsou lesní vodní nádrže, které kdysi sloužily při těžbě dřeva.

No, 3 dny jsou málo, ale bohužel letos v létě toho více nestihneme. Bylo by tady co dělat. Ale už se moc těšíme.

Tak co, nechcete také vyrazit za turistikou do Beskyd? Zvlášť když můžete využít akční nabídku 1+1 noc zdarma.

Více tipů na výlety najdete na našich informačních stránkách www.poznavejteBeskydy.cz


Rezervujte si pobyt on-line

1+1 noc zdarma (2.-4. 7.)

1+1 noc zdarma (2.-4. 7.) Rezervovat
Hotel Sepetná
3140 Kč

Rezervujte si pobyt on-line, stačí kliknout na banner. Pobyty je možné rezervovat také telefonicky nebo emailem. 

Kontakty: +420731444355, +420603852111, sepetna@sepetna.cz 


Další informace

V ceně ubytování je zahrnuto parkování, wi-fi připojení k internetu, úschovna kol, dětský koutek a hřiště. Cena nezahrnuje ubytovací poplatek OÚ ve výši 12 Kč/noc pro osoby od 18 do 70 let. Tento poplatek se hradí při vyúčtování pobytu na recepci.

Příplatek za psa: 250 Kč/noc

Check-in: 14:00, check-out: 10:00 

Akceptujeme různé druhy benefitních poukazů a karet od firem Sodexo, UP, Edenred, Benefit Plus, benefity.cz, případně příspěvky z FKSP fondu vašeho zaměstnavatele. Více o možnostech platby


Další nabídky RC Sepetná na léto

Léto v hotelu Sepetná - další termíny

Léto v penzionu Sluníčko nebo chatě Měsíček

Bungalovy před létem a na konci léta

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome