Aktuality
17 srpen

1+1 noc zdarma

1+1 noc zdarma

3 dny na horách, ubytování ale nezaplatíte za 2 noci, jen za jednu! K tomu polopenze a volný vstup do krytého bazénu. Takovou akční nabídku pro vás máme v termínu 24.-26. 8. ve dvoulůžkovém pokoji bez balkónu v hotelu Sepetná. Přečtěte si 3 tipy (na každý den jeden) našich hostů, Petry a Karla, kteří u nás budou už po několikáté, protože si oblíbili turistiku v Beskydech.

Na Sepetnou jedeme v létě už potřetí. Hotel má ideální polohu pod Lysou horou, ale tentokrát plánujeme  konečně vyrazit na protější Smrk. Určitě ne proto, že v jedné české reklamě se teď říká, že dvojky jsou vlastně lepší :-) Ano, Smrk je sice beskydská K2 a nahoře není žádná hospoda, ale spousta místních tam chodí raději. Však z terasy hotelu vypadá impozantně. Ani nevíme, proč jsme tam ještě nebyli. Přijedeme už někdy dopoledne a vyrazíme. Cestou zpátky se zastavíme u Bučacích vodopádů. Pak se ubytujeme, a před večeří budeme ještě trochu relaxovat v bazénu, to se vždy po pořádném výšlapu hodí. Vstup je navíc na Sepetné zdarma v ceně ubytování.

Máme rádi pivo z minipivovarů a tak jsme si letos naplánovali výlet z pivovaru do pivovaru. Pojedeme nejdřív vlakem (proč asi? :-)) do Kunčic pod Ondřejníkem, kde je hned u nádraží pivovar Ogar. No a pak půjdeme pod Stolovou a kolem golfového hřiště na Čeladné směrem do Ostravice, kde skončíme v Beskydském pivovárku, který už jsme navštívili několikrát a pivo je tam opravdu výborné. Ještě se cestou zastavíme v historické hospodě Pod Smrčkem.

Pokud čas a síly dovolí, tak bychom ještě rádi v den odjezdu zvládli hřebenovku po česko-slovenské hranici z Bumbálky přes Bobek na Bílou. Chtěli bychom také vidět jeden z místních klauzů (pravděpodobně klauz Čurábka), což jsou lesní vodní nádrže, které kdysi sloužily při těžbě dřeva.

No, 3 dny jsou málo, ale bohužel letos v létě toho více nestihneme. Bylo by tady co dělat. Ale už se moc těšíme.

Tak co, nechcete také vyrazit za turistikou do Beskyd? 

Více tipů na výlety najdete na našich informačních stránkách www.poznavejteBeskydy.cz

Více informací o sportovních a relaxačních službách, které RC Sepetná nabízí, najdete na webu relax.sepetna.cz.


Rezervujte si pobyt on-line

Cena pobytu zahrnuje ubytování na 2 noci za cenu 1 ve dvoulůžkovém pokoji standard v hotelu Sepetná, snídaně formou švédských stolů včetně teplých a studených a večeře formou teplého bufetu. Máte také volný vstup do krytého bazénu v RelaxCentru Sepetná. 

1+1 noc zdarma (24.-26. 8.)

1+1 noc zdarma (24.-26. 8.) Rezervovat
Hotel Sepetná
3140 Kč

Rezervujte si pobyt on-line, stačí kliknout na banner. Pobyty je možné rezervovat také telefonicky nebo emailem. 

Kontakty: +420731444355, +420603852111, sepetna@sepetna.cz 

V ceně ubytování zahrnuto parkování, wi-fi připojení k internetu, úschovna kol, dětský koutek, dětské venkovní hřiště.

Dětská sleva platí po děti do 11,9 let. Dítě do 3,9 let - zdarma, bez nároku na lůžko (postýlka 100 Kč/noc). 

Cena nezahrnuje ubytovací poplatek OÚ ve výši 12 Kč/noc pro osoby od 18 do 70 let. Tento poplatek se hradí při vyúčtování pobytu na recepci.

Check-in: 14:00, check-out: 10:00

Příplatek za psa: 250 Kč/noc

Akceptujeme různé druhy benefitních poukazů a karet od firem Sodexo, UP, Edenred, Benefit Plus, benefity.cz, případně příspěvky z FKSP fondu vašeho zaměstnavatele. Více o možnostech platby


Další letní pobyty 

Léto v hotelu Sepetná

4 noci za cenu 3, penzion Sluníčko, 23.-27. 8. 

Nebo nám zavolejte či napište email...

Kontakty: +420731444355, +420603852111, sepetna@sepetna.cz 

 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome