Aktuality
09 duben

Historickým vlakem na Rej čarodějnic

Historickým vlakem na Rej čarodějnic

Všechny čarodějnice, čarodějové a strašidla, máme pro vás dobrou zprávu! Pokud jste nestihli jarní údržbu koštěte a nemáte se jak dopravit k nám do Ostravice na Rej čarodějnic, tak si nemusíte lámat hlavu co teď. Letos opět pojede historický parní vlak. Takže se k nám dostanete stylově a se vší parádou. Doporučujeme však on-line rezervaci jízdenek, ať máte své místo jisté.

Jízdní řád  a ceník historického vlaku - 1. 5. 2019

  

Zajímavým způsobem jak se dopravit k nám do Ostravice na Rej čarodějnic je rozhodně tímto historický parním vlakem, který ráno pojede už ze stanice Ostrava střed. Vlaky budou vedeny parní lokomotivou 464.202 známou pod přezdívkou Rosnička s historickými dřevěnými vozy ze čtyřicátých let dvacátého století. Ve vlaku bude k dispozici občerstvení formou roznášky a o dobrou pohodu se bude starat usměvavý personál.

Poté už to z vlakového nádraží Ostravice máte asi jen půl hodinku pomalou chůzí k nám na Sluníčko, kde už na vás bude čekat bohatý program plný her a soutěží pro děti, těšit se můžete na tradiční stavění máje a chybět nebude ani vyhlášení nejlepšího kostýmu. Přijeďte si užít den plný zábavy společně s námi v areálu koupaliště Sluníčko!

Další informace a rezervace lístků naleznete na webu slezskyzeleznicnispolek.cz


Přečtěte si o Reji čarodějnic a strašidel více v našem článku. Naleznete v něm program na celý den a fotogalerii z roku 2018, kde můžete nahlédnout, jak tento den probíhal minulý rok.

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome