Aktuality
16 únor

Květnové svátky

Květnové svátky

V Česku je První máj chápán jako svátek zamilovaných a celý květen jako měsíc lásky. Oslavit ho můžete pobytem u nás v penzionu Sluníčko či chatě Měsíček a prodloužit si ho klidně můžete až do 8. května, kdy zde bude probíhat úklidová akce Čisté Beskydy. A nezapomínáme ani na děti, ty se naopak můžou těšit na tradiční Rej čarodějnic a strašidel, který proběhne 1. května.

Květen v penzionu Sluníčko a chatě Měsíček

Připravili jsme si pro vás zvýhodněné pobytové balíčky na konec dubna a začátek května. Přivítat jaro můžete společně s námi. Užívat si dny plné sluníčka, první večery u táboráku a procházky právě se probouzející přírodou. Pro rezervaci pobytového balíčku klikněte zde.

K pobytu dostanete jako bonus kredit k čerpání služeb zdarma! Ten můžete využít třeba na bowling nebo badminton v RelaxCentru Sepetná a uspořádat malý rodinný turnaj. Pro milovníky odpočinku je potom lepší variantou některá z naši široké nabídky masáží a relaxačních koupelí.


Možnosti ubytování:

Penzion Sluníčko

Vychutnejte si rodinnou atmosféru penzionu Sluníčko, kde máte hory na dosah. 

Chata Měsíček

Poskytne potřebné soukromí a komfort pro rodiny s dětmi, nebo skupiny přátel. 

 


Během těchto svátků chystáme hned dvě zajímavé akce, kterých se můžete v rámci pobytu zúčastnit. Na První máj proběhne tradiční Rej čarodějnic a strašidel, během kterého budeme stavět májku, děti se zabaví a užijí si spoustu legrace při různých soutěžích a hrách, které pro ně připravujeme. Druhá akce na kterou se můžete těšit nese název Poděkuj horám a připravuje ji spolek Čisté Beskydy. Zapojit se tak můžete do nejrozsáhlejší úklidové akce v Beskydech.

Pobytové balíčky je možné rezervovat na 2, 3 nebo 4 noci. 

Další informace / rezervace: +420603852100, slunicko@sepetna.cz 

 

 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome