Aktuality
18 březen

Parkuj pod Lysou zdarma

Parkuj pod Lysou zdarma

Plánujete vyrazit autem do Beskyd? Hotel Sepetná leží ve výšce 550 m n. m. a je ideální základnou pro výstup na Lysou horu. V okolí Resortu Sepetná najdete také mnoho zajímavých míst pro méně náročné výpravy. Zkuste Medvědí skálu, vyhlídku na Tribulce nebo Liščí díry na Smrčině. Přijeďte a uvidíte. Při útratě v restauraci nebo RelaxCentru nad 200 Kč můžete parkovat zdarma. 

Parkování zdarma

Parkování zdarma při útratě nad 200 Kč platí pro restauraci Sepetná a také RelaxCentrum, kde se nachází krytý bazén, badminton, bowling a další služby. Kromě těch je součástí budovy bar s teplými a studenými nápoji. 

Jak funguje brána? 

Při útratě vyměníte na recepci Hotelu Sepetná účet za parkovací lístek, kterým si při odjezdu otevřete bránu. V případě parkování bez útraty (standardní parkovné 150/Kč/auto/den) zaplatíte na recepci a obdržíte lístek.

Akce neplatí pro parkoviště Hotelu Sluníčko. 

Restaurace Sepetná

Restaurace Sepetná s krbem, kamennými sloupy, trámovím a barem s kravskými zvony má své kouzlo. Typické jsou barové židle - ovečky. Ty jinde neuvidíte. A málokteré dítě odolá možnosti se na ovečce vyfotit. Zastavte se v restauraci hotelu s více než stoletou tradicí. Také členitá okna byla typická pro mnoho dřívějších chat v Beskydech. Přijeďte nasát tu pravou beskydskou atmosféru. 

Více o restauraci včetně fotografií, otevírací doby a jídelníčku se dozvíte zde.


Tipy na výlety v okolí Hotelu Sepetná

Mnoho zajímavých variant dle preferované náročnosti si můžete naplánovat v blízkém okolí Hotelu Sepetná. Vydejte se za krásami hor tyčících se nad Resortem Sepetná. Lysá hora je hlavním turistickým magnetem, ale Ostrá hora, Tribulka a Smrčina nabízí mnoho krásných výhledů a míst, která jsou možná pro mnohé skryta ve stínu Lysé hory. Vydejte se podívat třeba na Medvědí skálu.

Lysá hora

Medvědí skála 

Vyhlídka na Tribulce

Více informací a doporučené okružní tipy na výlet naleznete na našem webu www.poznavejtebeskydy.cz. 

 

 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome