Aktuality
09 duben

Rej čarodějnic a strašidel

Rej čarodějnic a strašidel

Magická filipojakubská noc nebo také u nás známé pálení čarodějnic se blíží a v areálu koupaliště Sluníčko se to bude opět hemžit čarodějnicemi a všelijakými strašidly. Celý den budeme soutěžit v různých disciplínách, zahrajeme si spoustu her a také společně postavíme májku. Navíc ten den pojede z Ostravy historický vlak, kterým se můžete dopravit až k nám do Ostravice.

Všechny čarodějnice, strašidla a jiné prapodivné bytosti se začnou slétat 1. 5. na koupališti Sluníčko už v 11 hodin a ovládnou areál po celý den. Dopravit se můžete na vlastním koštěti, ale pokud jste ještě nestihli jarní údržbu doporučujeme přijet historickým parním vlakem, který k nám tento den pojede až z Ostravy přes Frýdek-Místek.

Program

Těšte se na den plný zábavy! Připravili jsme si pro vás opět nabitý program:

  • spoustu her a soutěží pro děti
  • stavění máje
  • ukázka lidových řemesel
  • malování na obličej
  • dočasné tetování
  • stánek s ručně vyráběnými mýdly
  • a další

Vstup na akci je pro všechny ZDARMA! A nemusíte si dělat starosti ani s počasím, akce se bude konat i v případě, že nebude moc příznivé. Program by samozřejmě musel být redukován a přizpůsoben vnitřním prostorám penzionu Sluníčko.


Náš tip || Přijeďte do Beskyd na více dnů, během květnových svátků jsme pro vás připravili několik pobytových balíčků


Rej čarodějnic a strašidel 2018

A jak vlastně Rej čarodějnic probíhal minulý rok? Užili jsme si spoustu zábavy, legrace a sluníčka po celý den! Koukněte do galerie níže, kde najdete fotky z ročníku 2018.


Rej strašidel a čarodějnic samozřejmě není jedinou akcí, kterou u nás letos pořádáme. Chybět nebude ani Den dětí 1.6. nebo třeba úklidová akce od spolku Čisté Beskydy pod názvem Poděkuj horám. Společně uklidíme okolní přírodu a poté vás za odměnu čeká afterparty v areálu koupaliště Sluníčko! 

Beskydské hudební léto však nejsou jen akce pro děti, ale je to hlavně také o koncertech! Letos pořádáme hned tři a na jejich interprety se můžete podívat na webových stránkách www.beskydskehudebnileto.cz.

 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome