Aktuality
10 září

Modernizujeme

Modernizujeme

V posledních měsících jsme usilovně pracovali na plánované rekonstrukci standardních pokojů s balkónem, která bude probíhat v listopadu. Již v červnu jsme však stihli zrekonstruovat jeden z pokojů, abychom ho mohli podrobit zatěžkávací zkoušce letních pobytů. Během podzimu tedy plánujeme dokončit tuto rekonstrukci a vy se už nyní můžete podívat jak bude vpadat výsledek.

Resort Sepetná nezahálí a snaží se pro vás vytvářet co nejpříjemnější a nejpohodlnější prostředí, jaké je jen možné. Chystáme se na kompletní rekonstrukci standardních pokojů s balkónem a vy se již teď můžete v galerii podívat na konečný výsledek. Pokoj prošel kompletní rekonstrukcí koupelny, podlah, obložení, nechybí samozřejmě ani nový nábytek a rozkládací, poschoďová přistýlka, která vám poskytne větší komfort během spánku.

Rádi byste otestovali pokoj na vlastní kůži? Neváhejte zavolat na recepci hotelu Sepetná +420 603 852 111 a pokoj si přímo vyžádat. V tento moment nabízíme pouze jeden takto zrenovovaný pokoj standard. Na zbytek pokojů se budete moct těšit po hromadné rekonstrukci o které vás ještě budeme informovat.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mail: sepetna@sepetna.cz

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome