Aktuality
28 říjen

2. ročník akce Každá ovečka se počítá

2. ročník akce Každá ovečka se počítá

Rekreační centrum Sepetná, ve spolupráci a pod záštitou Handicap centra Škola života Frýdek-Místek, o.p.s., představuje 2. ročník charitativního projektu "Každá ovečka se počítá". Během loňské úspěšné akce přišlo mnoho nádherných oveček a Aleš s kamarády mohli vyrazit na Lysou horu. Oveček v salaši nám pomalu přibývá. I vy můžete do konce listopadu podpořit dobrou věc. 

 

Umíte šít, plést nebo háčkovat? Nebojíte se hlíny, dřeva, papíru nebo jiného materiálu?

Zároveň také rádi podpoříte dobrou věc?

 

Vlastnoručně vyrobte ovečku, darujte ji do naší "salaše" a podpořte přání Aleše Křenka z Ostravice (ovečky, prosím, zašlete do 30.11.2016 poštou na adresu RC Sepetná, "Každá ovečka se počítá", Ostravice 0956, 73914 Ostravice).

Ve neděli 4.12.2016 se pak bude konat v Horském hotelu Sepetná ovečkový adventní bazar, kde budeme tyto rukodělné výrobky veřejně prodávat (ovečky, které se začátkem prosince neprodají, budeme dále nabízet na recepci hotelu Sepetná nebo penzionu Sluníčko).


Jak dopadl 1. ročník projektu "Každá ovečka se počítá"?

Jak si Aleše s kamarády užili výlet na Lysou horu? 


Co se stane s utrženými penězi?

Veškerý výtěžek z této akce bude věnován jednomu mladému muži z Ostravice, horské obce pod Lysou horou, kde najdete i RC Sepetná.

Aleš Křenek se vám rád představí sám : "Je mi 42 let a narodil jsem se s Downovým syndromem. Přes tento handicap jsem s pomocí sestry a rodičů dokončil speciální školu, takže umím číst i psát. Rád si poslechu video, hudbu na CD a v poslední době mě baví i malba. Dojíždím do Frýdku-Místku do denního stacionáře Handicap centra Školy života Frýdek-Místek, o.p.s. již osmnáctým rokem a jsem velmi spokojen s pestrostí vyžití - pracovními aktivitami, rekondičními pobyty, kulturními a sportovními akcemi a podobně". Více o “Škole života” se můžete dozvědět na tomto webu

Na co výtěžek z charitativní akce Aleš použije ?

"Rád bych navštívil se svými spolužáky nějaké další hezké místo v Beskydech. Výlet na Lysou horu se nám všem moc líbil." Zbývající prostředky budou použity na pomůcky do stacionáře. 


Soutěž o nejhezčí ovečku!

V celé salaši bude zvolena nejhezčí ovečka a její autorku nebo autora odměníme víkendovým pobytem v Rekreačním centru Sepetná. Hlasovat bude možné od 1.10. na stránce soutez.sepetna.cz. Vyhraje ovečka s nejvíce hlasy do 2.12.2016 (24:00), kdy bude hlasování ukončeno. Výherce budeme kontaktovat telefonicky nebo emailem do 9.12.2016. 


A co ostatní dárci? 

U nás nikdo neodejde s prázdnou. Každého autora odměníme 10% slevou na služby RC Sepetná (relaxcentrum, koupaliště Sluníčko, restaurace Sepetná, ubytování za pultovou cenu v hotelu a bungalovech Sepetná, penzionu Sluníčko nebo chatě Měsíček). Slevový kupón vám zašleme elektronicky na vaši emailovou adresu po vyhlášení nejhezčí ovečky, tedy po 9.12.2016.  

Chcete se o akci dozvědět ještě více?

Sledujte novinky na našem webu nebo profilu na Facebooku - www.facebook.com/rcsepetna , případně napište na email ovecky@sepetna.cz.

 

Nad celou akcí převzalo záštitu:


HANDICAP CENTRUM ŠKOLA ŽIVOTA FRÝDEK-MÍSTEK,o.p.s. (IČO: 01854071)

Pokud chcete přispět nějakou částkou rovnou, můžete tak učinit i bez oveček. 

Číslo účtu: 260620628/0300 ČSOB, a.s. 

E-mail: skolazivota@seznam.cz

Web: http://skolazivotafm.wbs.cz

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome