Aktuality
30 červen

Léto na Sepetné - LAST MOMENT

Léto na Sepetné - LAST MOMENT

Ještě nevíte, kam se v létě vydat na pár dnů? Můžete využít některou z last moment nabídek v hotelu Sepetná. U nás se rozhodně nudit nebudete. Najdete tady turistické stezky, trasy na kola či elektrokola a spoustu dalších možností, jak si trochu odpočinout. Hotel Sepetná má ideální polohu uprostřed Beskyd a bohatou nabídku relaxačních služeb. Podívejte se na termíny.

Rezervujte si ubytování na 2 nebo 3 noci dle níže uvedených podmínek a získejte od nás jako bonus kredit 300 Kč/pokoj na sportovní a relaxační služby RC Sepetná. 

Tato nabídka je platná pouze: 

  • při rezervaci dvoulůžkového pokoje bez balkónu (s 1 přistýlkou) s příjezdem od 21. 7. (3 noci)
  • při rezervaci dvoulůžkového pokoje bez balkónu (bez přistýlek) s příjezdem od 22. 7. (2 nebo 3 noci)
  • při rezervaci dvoulůžkového pokoje s balkónem s příjezdem od 24. 7. (2 noci)

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou švédských stolů včetně studených a teplých nápojů a volný vstup do krytého bazénu v RelaxCentru Sepetná. Večeře je samozřejmě možné si přikoupit. Cena nezahrnuje ubytovací poplatek OÚ ve výši 12 Kč/noc pro osoby od 18 do 70 let. Tento poplatek se hradí při vyúčtování pobytu na recepci.

Do poznámky v rámci on-line rezervace uveďte kód LAST. Stejný kód uveďte při telefonické nebo emailové rezervaci. 

Kontakty: +420731444355, +420603852111, sepetna@sepetna.cz

Akceptujeme různé druhy benefitních poukazů a karet od firem Sodexo, UP, Edenred, Benefit Plus, benefity.cz, případně příspěvky z FKSP fondu vašeho zaměstnavatele. Více o možnostech platby


Jak funguje kredit na služby? 

Kredit 300 Kč na pokoj na sportovní a relaxační služby RC Sepetná je částka, kterou vám virtuálně připíšeme na váš hotelový účet. Pokud si rezervujete masáže, půjčení elektrokol, bowling, badminton, masáže, privátní wellness a podobně, pak lze kredit použít k úhradě" vybraných služeb, případně bude odečten jako sleva z ceny služby pokud je vyšší než hodnota kreditu.

Příklad: půjčení elektrokol pro 2 osoby na půl dne stojí celkem 900 Kč. S kreditem ale ušetříte 300 Kč, tedy cca 33 %, a zaplatíte za půjčení jen 600 Kč. 

Více o službách najdete na relax.sepetna.cz

Pozn. Nevyčerpaný kredit nevracíme, nelze jej vyčerpat na ubytovací služby (doplatky, příplatky atp.), úhradu v restauraci nebo kiosku.


Letní pobyty v hotelu Sepetná

Stále můžete využít zvýhodněné pobyty, které v ceně zahrnují ubytování, polopenzi, vstupy do krytého bazénu a na koupaliště, další služby. Pro rodiny s dětmi je připraven zajímavý animační program, pokud pak přijedete jen ve dvou, tak můžete opět čerpat kredit na služby.  

5 nocí od 21. 7., rodinný pokoj STANDARD (4 pevná lůžka + až 4 přistýlky) - rezervujte zde

3 noci od 21. 7.,  pokoj LUX (2 pevná lůžka + 2 přistýlky) - rezervujte zde

4 noci od 21. 7.,  pokoj LUX (2 pevná lůžka + 2 přistýlky) - rezervujte zde

6 nocí od 21. 7., pokoj LUX (2 pevná lůžka + 2 přistýlky) - rezervujte zde

5 nocí od 23. 7., dvoulůžkový pokoj bez přistýlek

 

 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome