Aktuality
22 červenec

Na víkend do Gastrovice

Na víkend do Gastrovice

Máte rádi dobrou gastronomii? Pak pro vás máme tip, 21. září se Ostravice opět promění na Gastrovici. Proběhne zde 2. ročník gastrofestivalu, který společně pořádají RC Sepetná, Beskydský pivovárek, Hotel Freud a Obec Ostravice. Na čtyřech scénách bude probíhat zajímavý doprovodný program. A na Sepetné začneme už v pátek gastrovečerem, který je součástí víkendového pobytu.

Detailní informace o festivalu Gastrovice, který proběhne v sobotu 21. září, jsou postupně zveřejňovány na webu www.gastrovice.cz

Udělejte si procházku po všech čtyřech místech (případně využijte letošní novinky - autobusu, který bude mezi středisky jezdit), kde se festival v Ostravici bude konat, na každém místě na vás čekají různé dobroty, ale také zajímavý doprovodný kulturní program.

Zároveň si budete moci koupit voucher na speciální vícechodové menu v jednotlivých restauracích. 

Pozn. Hosté, kteří si zakoupí pobyt Víkend v Gastrovici už ochutnají menu restaurace Sepetná během pátečního zážitkového večera. Viz informace níže. Na sobotu jim tedy doporučujeme menu v Hotelu Freud nebo Beskydském pivovárku. 


Víkend v Gastrovici

Nejlépe si festival užijete, když přijedete na celý víkend od pátku do neděle. Připravili jsme pro vás "Víkend v Gastrovici" s ubytováním v hotelu Sepetná. Hostem víkendu bude kuchař Radek Šubrt, který je znám z několika televizních kuchařských programů a byl například porotcem první řady soutěže MasterChef.

Už v pátek se můžete těšit na zážitkový večer Jak šmakuje Moravskoslezsko, kdy večeře bude připravena formou live cooking, vše doprovodí cimbálovka a tématické soutěže.

 

Podívejte se na video z jednoho z předešlých večerů...

Rezervujte si pobyt on-line, stačí kliknout na banner.

Víkend v Gastrovici (20.-22. 9.)

Víkend v Gastrovici (20.-22. 9.) Rezervovat
Hotel Sepetná
4780 Kč

Můžete si vybrat z různých typů pokojů. Rádi vám poradíme, případně rezervujeme pobyt, také telefonicky nebo emailem.

Kontakty: +420731444355, +420603852111, sepetna@sepetna.cz

 

Co vše je zahrnuto v ceně pobytu? 

  • ubytování ve vybraném typu pokoje
  • snídaně formou švédských stolů včetně teplých a studených  nápojů
  • večeře 20. 9. - večeře formou zážitkového večera Jak šmakuje Moravskoslezsko
  • kredit 1000 Kč/pokoj (kredit lze použít na sportovní a relaxační služby - masáže, bowling, badminton, elektrokola aj.; případně na klasické večeře během druhého večera)
  • volný vstup do krytého bazénu v RelaxCentru Sepetná
  • slevová karta Beskydy Card pro návštěvníky turistické oblasti Beskydy Valašsko

V ceně ubytování zahrnuto také parkování, wi-fi připojení k internetu, úschovna kol, dětský koutek, dětské venkovní hřiště.

Dětská sleva platí po děti do 11,9 let. 

Cena nezahrnuje ubytovací poplatek OÚ ve výši 12 Kč/noc pro osoby od 18 do 70 let. Tento poplatek se hradí při vyúčtování pobytu na recepci.

Check-in: 14:00, check-out: 10:00

Příplatek za psa: 250 Kč/noc

Akceptujeme různé druhy benefitních poukazů a karet od firem Sodexo, UP, Edenred, Benefit Plus, benefity.cz, případně příspěvky z FKSP fondu vašeho zaměstnavatele. Více o možnostech platby

Nevyčerpaný kredit nevracíme, nelze jej vyčerpat na ubytovací služby (doplatky, příplatky atp.), další úhradu v restauraci nebo kiosku.


V penzionu Sluníčko vám nabízíme zkrácený pobyt "2 dny v Gastrovici (21.-22. 9.)" bez zážitkového večera Jak šmakuje Moravskoslezsko. | Rezervujte zde

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome