Aktuality
13 duben

Vyrazte na hory s přáteli

Vyrazte na hory s přáteli

Ta skupinka kamarádek přijíždí na Sepetnou každý rok. Je jich kolem deseti a jednou za čas vyrazí na dámskou jízdu. Nejdřív nějaká túra, pak zajdou třeba do Beskydského pivovárku, následuje wellness, večeře a večerní zábava v restauraci nebo při bowlingu. Přesně pro tato setkání, srazy, oslavy či společné aktivity na horách, jsou (nejen) na přespání ideální bungalovy u hotelu.

Proč bungalovy Sepetná?

Nachází se 100 metrů nad hotelem Sepetná na kraji lesa s nádherným výhledem na Smrk. Takže nabízí klid a soukromí, ale také zazemí Resortu Sepetná - RelaxCentrum (bazén, bowling, tělocvična, badminton, stolní tenis, masáže, saunu aj.), restauraci, salónky. V ceně ubytování je také snídaně formou švédských stolů včetně teplých a studených nápojů. Zdarma je také parkování přímo u bungalovů, wifi připojení k internetu, úschovna kol, dětský koutek.

Jako bonus pro ubytované hosty nabízíme volný vstup do krytého bazénu v RelaxCentru Sepetná (podmínky bonusu). 

U skupinových rezervací doporučujeme bungalovy standard ideálně pro 5 osob (kapacita 4 pevná lůžka + 1-2 přistýlky na rozkládací pohovce). Kromě bungalovů standard (kterých je 8) můžete využít ještě 2 bungalovy LUX (manželská postel, 1-2 přistýlky; vířivá vana přímo v bungalovu). Více o bungalovech

 


3 tipy na výlety

Hotel a bungalovy Sepetná najdete na křižovatce několika turistických tras. Vytvořte si tady "basecamp", odkud vyrazíte na zajímavá místa.

My pro vás máme 3 tipy:

  • výšlap na Lysou horu nebo Smrk
  • Tour de Pub - vydejte se do Beskydského pivovárku nebo do tradiční beskydské hospůdky U Veličků
  • asi spíše pro dámy - procházka do vyhlášené kavárny PePe bakery & coffee, kterou najdete i na Gastromapě a v knize Lukáše Hejlíka

Tipy na další výlety najdete na našich informačních stránkách www.poznavejteBeskydy.cz . 


Nevyrazíte někdy na hory s partou přátel? 

Kontaktujte naše rezervační centrum, kde vám rádi poradí s výběrem termínu.

Kontakty: +420731444355, +420603852111, sepetna@sepetna.cz  

Bungalovy si můžete rezervovat také online na rezervace.sepetna.cz 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome