Aktuality
02 září

Bungalovy pro skupiny přátel

Bungalovy pro skupiny přátel

Nachází se pouhých 100 m nad hotelem a poskytují ubytování až pro 6 osob. Řeč je o bungalovech Sepetná. Stylových a komfortních chatičkách,díky nimž prožijete svou dovolenou v klidu a pohodě, na okraji lesa, avšak s veškerým zázemím, které nabízí hotel Sepetná. Bungalovy nejčastěji využívají skupiny přátel, turistů nebo početnější rodiny s dětmi. Přijeďte je otestovat také.

Proč bungalovy Sepetná?

Nachází se v krásném prostředí Beskyd na kraji lesa s výhledem na Smrk. Během svého pobytu si zde užijete především klid a pohodlí, jelikož nebudete rušeni ostatními hosty z hotelu. Ke všem pobytům máte navíc v ceně započítán vstup na krytý bazén a bohaté snídaně. Pokud vás bungalovy zaujaly, ale chtěli byste přijet třeba jen ve dvou, doporučujeme využít bungalov LUX, který má kapacitu pouze pro 4 osoby. Disponuje navíc vířivou vanou, kterou oceníte především během chladných podzimních večerů.

 


TIPY na výlety

Resort Sepetná se nachází na křižovatce několika turistických tras a je tedy ideálním místem, odkud vyrazit třeba na Lysou horu, ke Zbujovi nebo na Satinské vodopády. Pro skupiny přátel doporučujeme výlet do nedalekého Beskydského pivovárku, ve kterém vám rozhodně učarují svým nefiltrovaným a nepasterovaným pivem!


Rezervujte si pobyt v bungalovech

Bungalov pro 4 osoby

Bungalov pro 4 osoby Rezervovat
Bungalovy Sepetná
2480 Kč

Rezervaci můžete provést on-line na webových stránkách: rezervace.sepetna.cz

Nebo kontaktujte přímo recepci Sepetná, kde vám rádi poradí s výběrem pobytu.

Kontakty: +420731444355, +420603852111, sepetna@sepetna.cz  

 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome