Vaše hodnocení

Gurmánský víkend byl skvělý!

Autor: Helena Sládková

Na Sepetnou jsme se vrátili po delší odmlce... 7.7.2012 jsme zde zažili nádherný svatební den. Vše bylo super! Rádi jsme si zavzpomínali. Tento víkend ve stylu luxusních pochutin a krás Beskyd jsme si užili moc. Gurmánský víkend byl skvělý.   

Datum: 07.02.2016     Zdroj:facebook.com

Jedinečná základna pro aktivní sportovce

Autor: Libor Uher

Se společností Sepetná spolupracujeme několik let a to, že se zde rádi vracíme je známkou toho, že jsme s jejich službami zcela spokojeni. Jedinečná poloha Sepetné blízko vrcholu Lysé hory je ideální pro ty, kteří se chtějí věnovat sportovním aktivitám. Navíc si po sportovních výkonech na Sepetné můžete užít i skvělý relax.  

Datum: 30.01.2016     Zdroj:www.lh24.cz

Rodina s malými dětmi

Autor: Jana V.

Tento hotel mohu vřele doporučit : pobyt s rodinou o jarních prázdninách 2015 byl super, byli jsme velmi spokojeni - skvělé jídlo !!, příjemné prostředí, milý a ochotný personál. Měli jsme cenově výhodný balíček vč. bazénu a sportovních aktivit.Pro děti animační programy. Lyžování blízko.

Datum: 26.10.2015     Zdroj:Czechadvisor.cz

Krásný hotel v Beskydech

Autor: Martin N.

Na tento hotel řeknu jen samé pozitiva. Příjemné místo uprostřed přírody s perfektním výhledem na hory. Perfektní servis ať už na recepci, v restauraci či u animátorů. Jídlo chutné. Pokoje čisté a útulné. Do tohoto hotelu se jistě ještě vrátím. Je vhodný jak pro páry, rodiny či partu kamarádů. Každý si zde najde své. Doporučuji!

Datum: 06.09.2015     Zdroj:www.tripadvisor.cz

SUPER pro rodiny s dětmi

Autor: zlobidlo

super hotel, čistý, útulný, pro děti skvělé zázemí a zábava. jídlo výborné. strávili jsme zde týden a určitě se vrátíme.  

Datum: 17.08.2014     Zdroj:www.recenze.cz

The place where you will return

Autor: Tomas V.

I am more than happy to give the maximum rating to this resort. We spent 4 nights in total there even though we planned 3 only. But we had an issue with a car so we extended our stay and it was no problem at all. We enjoyed all 4 nights there:

  • the food and drinks were excellent and I recommend All Inclusive service so you can enjoy e.g. unlimited amount of a great Czech beer Radegast :-)
  • all service in the hotel was awesome (especially I would like to thank to the black hair girl in the front desk that helped us to get help for fixing our car quickly)
  • equipment is great for kids (playground inside, outside) and everybody is ready for running and screaming children :-)
  • hotel is located in the perfect spot so you can walk and ride the bike around
  • play tennis or enjoy 2 types of swimming pools, etc.
Overall it was a great resort and I am looking forward to go back there!

Datum: 11.07.2014     Zdroj:www.tripadvisor.cz

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome