Hledáte ubytování v Beskydech? Rekreační centrum Sepetná nabízí vše: od nadstandardních pokojů LUX Hotelu Sepetná, přes apartmány a rodinné pokoje penzionu Sluníčko, ubytování v soukromí bungalovů s výhledem do údolí Ostravice, po stylovou chatu Měsíček s 2 vlastními apartmány v Jurkovičově stylu. A to vše přímo pod královnou Beskyd - Lysou horou.

Své ubytování v Beskydech si u nás vybere zkrátka každý - od jednotlivců, přes páry, rodiny s dětmi, po větší skupinky hostů. Pro každého máme připravené pobytové balíčky na míru, které v sobě obsahují mix toho nejlepšího, co mohou Beskydy a Rekreační centrum Sepetná nabídnout. Všechny náklady na pobyt v Beskydech si můžete snadno spočítat předem.

  • Hotel Sepetná - rodinný horský hotel s komfortním ubytováním ve 34 dvoulůžkových pokojích, 7 pokojích LUX a 5 stylových apartmá. Součástí je RelaxCentrum s krytým bazénem, tobogánem, whirlpoolem, saunou, tělocvičnou...
  • Penzion Sluníčko - ideální penzion pro rodinnou dovolenou, pořádání školení, rodinných oslav a svateb. Součástí penzionu je koupaliště Sluníčko, hřiště, horostěna, pískoviště.
  • Bungalovy Sepetná - ideální ubytování pro rodiny s dětmi a skupinky přátel. Klid a soukromí, vybavený minibar, trezor a wifi. Bungalovy jsou v blízkosti Hotelu Sepetná a tedy se vším potřebným zázemím.
  • Chata Měsíček - 2 soukromé beskydské apartmány v Jurkovičově stylu. Ubytování až pro 12 osob. Apartmány jsou v blízkosti Penzionu Sluníčko a tedy se vším potřebným zázemím.

Poznávejte Beskydy, využijte ubytování pod Lysou horou a přijeďte k nám ― rezervujte si své ubytování ještě dnes!

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome