Pobyty

Relaxační pobyt v Beskydech

obrazek aktuality

Prožijte pár dnů klidu, pohody a relaxace v krásném prostředí uprostřed Beskyd. Vyberte si masáž nebo relaxační koupel dle vašeho přání. V pobytovém balíčku na 2 nebo 3 noci máte zahrnut kredit v hodnotě 600 Kč, který můžete využít právě na některou z relaxačních služeb. Relaxujte také v bazénu nebo vířivce RelaxCentra Sepetná, kde máte volný vstup. Plus malý dárek z Beskyd.

Jak funguje kredit na relaxační služby?

V ceně balíčku máte zahrnut také kredit 600 Kč na pokoj na relaxační služby RC Sepetná, jako například masáže, relaxační koupele, saunu nebo privátní wellness atp.. Tímto kreditem můžete dané služby "uhradit". Stojí-li například masáž 300 Kč, tak vám ještě zbude 300 Kč na jinou službu. V případě, že masáž stojí 800 Kč, tak vám z ceny odečteme slevu 600 Kč a vy zaplatíte jen 200 Kč. Výhodou kreditu pro vás je, že vám neurčujeme jakou masáž "musíte" absolvovat, ale výběr služeb je zcela na vás. A když nebudete chtít žádnou z relaxačních služeb, tak si klidně můžete zahrát bowling.

Všechny služby doporučujeme rezervovat před příjezdem.


Rezervace

Pobyty rezervujte on-line (stačí kliknout na příslušný banner), případně telefonicky nebo emailem.

Kontakty

Hotel Sepetná: +420603852111, sepetna@sepetna.cz

Penzion Sluníčko a chata Měsíček: +420603852100, slunicko@sepetna.cz


Cena pobytového balíčku zahrnuje:

  • ubytování ve standardním dvoulůžkovém pokoji hotelu Sepetná, penzionu Sluníčko nebo malém apartmá chaty Měsíček. Velká část pokojů nabízí možnost 1-2 přistýlek. V případě dostupnosti je možné si za příplatek rezervovat pokoje vyšší kategorie.
  • snídaně formou švédských stolů včetně teplých a studených nápojů
  • kupón na 10% slevu na večeři v den příjezdu (večeře není zahrnuta v ceně balíčku)
  • další večeře formou teplého bufetu nebo servírovaného menu dle aktuální nabídky hotelu (2. a 3. den dle délky pobytu)
  • volný vstup do krytého bazénu s whirlpoolem, parní kabinou, 90metrovým toboganem a dalšími atrakcemi
  • kredit 600 Kč/pokoj na sportovní a relaxační služby RC Sepetná dle vlastního výběru (masáže, relaxační koupele, sauna, privátní wellness, bowling, badminton atp.). Kredit lze použít k “úhradě” vybraných služeb, případně bude odečten jako sleva z ceny služby pokud je vyšší než hodnota kreditu. Nevyčerpaný kredit nevracíme, nelze jej vyčerpat na ubytovací služby (doplatky za pokoje vyšší kategorie, příplatky atp.), úhradu v restauraci nebo kiosku.
  • kávu nebo čaj + dezert v restauraci (1x během pobytu od 14 do 17 hodin)
  • malý dárek z Beskyd (společný dárek na pokoj)
  • pouze mimo víkend (pobyty od neděle do pátku) a státní svátky - vždy v pondělí nenáročný pěší výlet s průvodcem v rámci Ostravice s návštěvou Beskydského pivovárku (1 pivo/dospělá osoba zdarma); v případě, že výlet nebudete moci absolvovat, tak vám dáme voucher do pivovárku (1 voucher/pokoj), který můžete využít během individuální návštěvy)
  • pouze mimo víkend  (pobyty od neděle do pátku) a státní svátky  - transfer zdarma z Ostravice (nádraží/autobusové stanoviště) do hotelu/penzionu a zpět pokud přijedete  vlakem nebo autobusem

V ceně ubytování zahrnuto wi-fi připojení k internetu, parkování, dětský koutek. Check-in: 14:00, check-out: 10:00

Cena balíčku nezahrnuje ubytovací poplatek obecnímu úřadu ve výši 12 Kč/noc pro osoby od 18 do 70 let. Tento poplatek se hradí při vyúčtování pobytu na recepci.

 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome