Aktuality
18 srpen

Zakončení léta v penzionu Sluníčko

obrazek aktuality

Zpříjemněte si poslední dny letních prázdnin v penzionu Sluníčko uprostřed Beskyd, které je svou polohou a nabízenými službami skvělou volbou pro aktivní dovolenou s výlety po okolí, ale také pro relaxaci v krásné přírodě. Součástí penzionu je venkovní koupaliště s tobogany a vodními atrakcemi, kde mají hosté vstup zdarma. Využijte pobytové balíčky a získejte řadu dalších výhod.

Na konci léta nabízíme v penzionu Sluníčko poslední volné termíny! Neváhejte a užijte si letních prázdnin až do konce s víkendovým pobytem nebo dovolenou s ubytováním na pět nocí, koupáním za každého počasí, procházkami v krásné přírodě a třeba i výšlapem až na vrchol Moravskoslezských Beskyd - Lysou horu.  

V posledním srpnovém víkendu 25. - 27. 8. doporučujeme pobyt s balíčkem Léto v penzionu Sluníčko. Součástí balíčku je mimo jiné zábavný animační program pro děti a dospělé, který nabízí aktivity během celého dne a také koupání za každého počasí. Děti se u nás rozhodně nudit nebudou! 

Pro ty z vás, kteří si chtějí užít letních prázdnin až do poslední chvíle nabízíme v termínu 27. 8. - 1. 9. balíček Konec léta v Beskydech s kreditem 600 Kč/pokoj na sportovní a relaxační služby RC Sepetná. Kreditem můžete "uhradit" nebo zlevnit například některou z masáží či koupelí, bowling, půjčení elektrokol atp..   

  

 


Tipy na výlety

Moravskoslezské Beskydy a okolí nabízí mnoho zajímavých míst a každý si zde najde to své. Stačí se vydat pár kroků od penzionu na procházku a hned se vám naskytnou kouzelné výhledy na okolní kopce a do údolí obce Ostravice. Doporučujeme trasy Po medvědích tlapkách, se kterými můžete objevovat oblíbené stezky místních patriotů a zavedou vás na mnoho zajímavých míst. Mezi oblíbené výlety pak patří především Hrad Hukvaldy, kde se konají v průběhu roku různé kulturní akce, Pustevny známé svými dobovými stavbami, skanzen v Rožnově pod  Radhoštěm, ...

Další tipy na výlety si můžete pročíst na stránce www.poznavejtebeskydy.cz


Pro více informací ohledně letního pobytového balíčku, volné kapacity ubytování či vaši rezervace nás prosím kontaktujte na emailu slunicko@sepetna.cz, nebo telefonicky 603 852 100. 


Konec letních prázdnin v hotelu a bungalovech Sepetná  

Akce 1+1 noc zdarma v hotelu Sepetná

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome