Aktuality
03 leden

Jarní prázdniny - Brno, Znojmo, Karviná

obrazek aktuality

Ani jsme se nenadáli a po vánočních svátcích nám na dveře klepou jarní prázdniny. Věříme, že na vás děti již nyní začínají doléhat s otázkou, kdeže to letos pojedete. Máme pro ně jasnou odpověď - na Sepetnou! Již v prvním týdnu jarních prázdnin, od 4. února 2018, vám v Horském hotelu Sepetná přinášíme nabitý balíček Jarní prázdniny pod Lysou horou pro rodiny s dětmi.

Ubytování s polopenzí, volným vstupem do krytého bazénu s atrakcemi, kreditem na služby a v  neposlední řadě nabitým animačním programem - to a mnohem víc je obsahem pobytového balíčku Jarní prázdniny pod Lysou horou, doporučujeme balíček na 4 noci od 4.2. do 8.2. 2018

Pobyt na 4 noci rezervujte on-line (stačí kliknout na banner), případně telefonicky nebo emailem.

Hotel Sepetná: +420603852111, sepetna@sepetna.cz

Rádi byste přijeli již v sobotu a zůstali na Sepetné 5 nocí? V termínu od 3.2. vám nabízíme možnost rezervace se slevou 700 Kč.*


Cena pobytového balíčku zahrnuje:

  • ubytování ve standardním dvoulůžkovém pokoji hotelu Sepetná. Velká část pokojů nabízí možnost 1-2 přistýlek. V případě dostupnosti je možné si za příplatek rezervovat pokoje vyšší kategorie.
  • výhodné podmínky a ceny pro děti jsou platné od 4 až do 15 let (v den příjezdu nesmí mít dítě dovršených 15 let); děti do 4 let zdarma bez nároku na lůžko a služby (přistýlka nebo postýlka - 100 Kč/noc)
  • snídaně formou švédských stolů včetně teplých a studených nápojů
  • večeře formou teplého bufetu + 1x rozlévaný nealko nápoj 0,3 l, malé pivo nebo 0,2 l rozlévaného vína
  • volný vstup do krytého bazénu s whirlpoolem, parní kabinou, masážními lavicemi a 90metrovým toboganem (i v den odjezdu)
  • pro děti: animační program (od pondělí do pátku, v sobotu výlet s průvodcem a večerní koupání), dárek za splnění úkolů čarodějnice Hany, zdarma půjčení her, bobů v areálu penzionu Sluníčko (omezené množství), vstupenku zdarma do muzea vozů Tatra v Kopřivnici
  • kredit na sportovní a relaxační služby RC Sepetná dle vlastního výběru. U pobytů na 2-5 nocí je kredit 300 Kč/pokoj, u pobytů na 6 nebo 7 nocí pak 600 Kč/pokoj. Nevyčerpaný kredit nevracíme, nelze jej vyčerpat na ubytovací služby (doplatky za pokoje vyšší kategorie, příplatky atp.), úhradu v restauraci nebo kiosku.
  • slevy na skipasy na okolních sjezdovkách
  • Beskydy Card - slevovou regionální kartu s roční platností
  • garanci změny rezervace - pobyt je možné přesunout zdarma na jiný volný termín/pobytový balíček do konce roku 2018 (v případě vyšší ceny vám budeme účtovat rozdíl v ceně balíčků). Změna z důvodu nepříznivých sněhových podmínek - nejpozději 7 dnů předem. Je možná i změna z důvodu nemoci. 

V ceně ubytování zahrnuto wi-fi připojení k internetu, parkování, úschovna lyží, dětský koutek. Check-in: 14:00, check-out: 10:00 (v případě volné kapacity lze za příplatek prodloužit).

Cena balíčku nezahrnuje ubytovací poplatek obecnímu úřadu ve výši 12 Kč/noc pro osoby od 18 do 70 let. Tento poplatek se hradí při vyúčtování pobytu na recepci.

*Příplatek za příjezd nebo odjezd v sobotu: 700 Kč/pobyt (u pobytů od soboty do soboty se platí jen 1x); v termínu 3.2. - 8.2. 2018 se poplatek neplatí!

Příplatek za psa: 250 Kč/noc, pobyty 4 a více nocí - paušál 990 Kč/pobyt

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome