Aktuality
27 červen

Půjčovna kol, koloběžek a dalších vozítek

obrazek aktuality

Rekreační centrum Sepetná leží na úpatí Lysé hory v jedné z turisticky nejatraktivnějších částí Beskyd. Díky půjčovně mohou hosté poznávat Beskydy různými přepravními prostředky - sportovně na horském kole, adrenalinově na koloběžce, zážitkově dvoukolkou segway a pohodově vyhlídkovým vozítkem. Ubytovaní hosté se zájmem testují elektrokola, většinou vyráží na Lysou horu.

Elektrokola

Velkým současným magnetem půjčovny RC Sepetná jsou kvalitní elektrokola KTM s bateriemi BOSCH. V hotelu Sepetná si mohou hosté vybrat ze 6 elektrokol různých velikostí rámů (15"-21"). Kola se zapůjčují včetně ochranné přilby. Elektrokola nejedou sama, ale pomáhají při šlapání dle úrovně výpomoci, kterou si zvolíme. Lysá hora se tak může stát lákavým cílem i pro méně zdatné hosty. Necítíte se v kopcích na klasickém kole? Vyzkoušejte elektrokolo, pomůže vám přišlápnout...

Horská kola

Sportovně ladění hosté si mohou zapůjčit horské kolo s odpruženou vidlicí včetně ochranné přilby. K dispozici je 8 kol různých velikostí rámů (15,5" - 21,5"). Díky poloze RC Sepetná se přímo vybízí okružní výlet okolo Lysé hory. K vrcholu je to cca 17 km a 4 km nad hotelem Sepetná začíná z Albínova náměstí (755 m n. m.) vyhlášená cyklotrasa - Lysohorská magistrála. Ta je dobře značena a dovede cyklisty přes mohylu Ivančena až na vrchol.

Segway

Terénní dvoukolky segway X2 jsou terčem pozornosti všude, kde se objeví. Na první pohled vypadá ovládání velmi složitě, ale do 5 minut to zvládne opravdu každý. Nakloníte se dopředu - jedete rovně, nakloníte se dozadu - brzdíte. Náklonem řidítek vpravo a vlevo - zatáčíte. To je vše. Vozítka je možné si zapůjčit samostatně v areálu RC Sepetná nebo se s průvodcem vydat do okolí. V půjčovně RC Sepetná jsou k dispozici 4 vozítka.

 

Koloběžky

V poslední době se s kvalitními koloběžkami můžete setkat na mnoha cyklostezkách. Jízda na koloběžce je opět "in" a zvládne ji každý. Koloběžky si můžete zapůjčit k jízdě v bezprostředním okolí RC Sepetná nebo se vydat pěšky k horské hospůdce U Zbuja (2 km) a cestu zpět si užít 4km sjezdem. Koloběžky se U Zbuja zapůjčují se zálohou, která se po vrácení nepoškozené koloběžky vrací na recepci hotelu Sepetná. Součástí každé koloběžky je také ochranná přilba.

Vyhlídkové vozítko

Elektrovozítko je ideální zejména pro výlety rodin s malými dětmi a seniory. Vyjížďka lesem s výhledy do údolí může být zajímavá i pro páry, pro mnohé je to daleko větší zážitek, než jízda v moderním autě. Vyhlídkové vozítko má povolení vjezdu do míst, kde běžná motorová vozidla nesmí. Výlet vyhlídkovým vozítkem v Beskydech je atrakcí pro všechny generace.

  

Doporučujeme včasnou rezervaci přepravních prostředků přes recepci hotelu Sepetná.

Rezervace a více informací: sepetna@sepetna.cz, +420 558 682 108

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome