Aktuality
29 červen

Letní animační program

Letní animační program

Letní animační program na Sepetné v Beskydech je nabitý různými aktivitami a programy pro děti, ale myslíme i na rodiče a všechny, kteří si chtějí užít dovolenou naplno. Na Sepetné nabízíme spoustu příležitostí pro aktivní trávení dovolené a současně také programy relaxační. Zvládnete projet slalom na segway vozítku, trefíte desítku šípem, najdete ukrytý poklad? - Odpověď je na Sepetné...

Časový harmonogram animačního programu na daný týden vám vždy před pobytem pošleme na váš email. 

 • Aquaerobic
 • Aquazorbing
 • Cyklovýlet s průvodcem úpatím Beskyd
 • Beskydské Bingo
 • Bowling
 • Bumper ball
 • Discgolf
 • Dobrodružná výprava ke Zbujovi
 • Exkurze do Beskydského pivovárku
 • Florbal - outdoor verze
 • Horský golf
 • Hry s dětmi na hřišti
 • Hudební večery - cimbálová muzika, diskotéka pro děti
 • Lukostřelba
 • Výstup na Lysou horu s průvodcem za západem slunce
 • Pavoučí síť
 • Povídání s myslivcem o lese
 • Promítání pohádky
 • Ringo na Sluníčku
 • Segway vozítka 
 • Střelba z praku
 • Šamanský oheň s bubny
 • Testování elektrokol
 • Trojboj pro děti
 • Večerní relaxace při svíčkách
 • Večerní výprava za světluškami
 • Výprava za pokladem zbojníka Ondráše
 • Výtvarné programy pro děti

 


Přehled aktivit animačního programu

Aquaerobic - začněte svůj den aktivně při oblíbeném cvičení ve vodě krytého bazénu RelaxCentra Sepetná. Nemusíte se ničeho obávat, lektorka vždy přizpůsobuje cvičení konkrétní skupině. Když už nebudete chtít cvičit, můžete si dát pauzu, relaxovat na masážních lavicích, ve vířivce či v parní kabině.

 

Aquazorbing - kde se točí na vodě velké nafukovací koule, tam je živo! Zejména pro děti je aquazorbing velkou atrakcí. A když vyjde počasí, fotky jsou bezkonkurenční. Aquazorbing bude probíhat na koupališti Sluníčko. Nenechte si ujít tento vodní zážitek.

 

Beskydské Bingo - dle pravidel známé výherní soutěže si zahrajeme podobnou variantu s tím, že místo čísel si budou soutěžící zapisovat pojmy či kreslit obrázky s beskydskou tématikou.

 

Cyklovýlet s průvodcem úpatím Beskyd - vydejte se s průvodcem za poznáním nádherného okolí RC Sepetná. Trasa povede nenáročným terénem a během vyjížďky se mohou cyklisté neustále kochat pohledy na Lysou horu, Smrk a další vrcholy. Délka okruhu záleží na individuální domluvě s účastníky. Už nyní se můžete těšit na krásnou přírodu s vodopády a nádhernými výhledy. Motivačním bodem se může stát zastávka na zmrzlinu či osvěžení na terase některé z místních hospůdek třeba v okolí cyklostezek kolem řek Čeladenky a Ostravice. Zájemci o cyklo výlet, kteří nemají svá vlastní kola, si mohou horská horská kola nebo elektrokola rezervovat v půjčovně RC Sepetná.

 

Discgolf - jednoduchá aktivita fungující na principu golfu. Cílem hráčů je hodit létající talíř do připraveného koše (jamky) na co nejmenší počet hodů. Hrát mohou jednotlivci nebo také týmy. 

 

Bowling - na malé i velké čeká turnaj a samozřejmě náležité ocenění úspěšných. Nikdy jste nehráli? Nevadí. Pomůžeme vám i dětem, vše ukážeme, zahrát si může každý, kdo zvládne "kouli koulet" a třeba i obouruč. Jde přece o zábavu, ne o zlaté trenky...

 

Bumper ball - obrovské balony plněné vzduchem jsou velkou atrakcí všude, kde se objeví. Vlezete si dovnitř a rázem vypadáte jako obrovská koule s malými nožičkami. Neváhejte si přijít vyzkoušet tuto aktivitu do naší tělocvičny.

 

Dobrodružná výprava za ovečkami ke Zbujovi - záživný okružní výlet lesní cestičkou, která je značena medvídky. Je třeba sledovat stromy se značkami, aby se dobrodruzi v beskydských lesích neztratili. Odměnou se pak všem stane nádherný výhled z medvědí skály do údolí řeky Ostravice. Vrcholová prémie čeká v Dřevjance U Zbuja - horské hospůdce, kde stále praská dřevo v kamnech. Cestu zpět je možné si vychutnat 4km sjezdem na koloběžce. U Zbuja si můžete zapůjčit koloběžku a vrátit ji v recepci hotelu Sepetná.

 

Exkurze do Beskydského pivovárku - relaxační program nejen pro pány. Beskydský pivovárek vaří vynikající nefiltrované a nepasterované pivo. Kromě standardního beskydského ležáku doporučujeme ochutnat i některý ze speciálů. Návštěva pivovaru obsahuje prohlídku s výkladem, ochutnávku surovin a košt piva. V pivovarské hospůdce si pak můžete dopřát točené moky a také sýry, které se v pivovaru vyrábějí. Jednotlivá piva v plastu a také balené sýry je možné si zakoupit a vzít si s sebou. My už na návštěvě v pivovárku byli. Jdete příště s námi?

 

Florbal - outdoor verze. Za příznivého počasí proběhne tento oblíbený sport netradičně venku na hřišti před penzionem Sluníčko na umělé trávě. V případě, že bude pršet, bude se hrát klasický florbal v tělocvičně RelaxCentra Sepetná. Přijďte si s dětmi zahrát. Mohou hrát jen děti nebo také smíšená družstva s rodiči. Hlavním cílem je se dobře pobavit...

 

Horský golf - Jedinečná zábava v přírodě. Dle pravidel golfu se budete snažit dopravit míček do jamek, které se nalézají mezi stromy v lese. Přijďte se pobavit, vyzkoušet si tuto zajímavou aktivitu na čerstvém vzduchu.

 

Hry s dětmi na hřišti - budou probíhat na hřišti pod penzionem Sluníčko. Na horách je třeba se pořádně nadýchat čerstvého vzduchu. Čekají nás soutěže, vítězové budou po zásluze odměněni.

 

Hudební večery - v restauraci hotelu Sepetná bude vždy 1x týdně k poslechu hrát cimbálová muzika a 1x v týdnu proběhne diskotéka pro děti v sále penzionu Sluníčko

 

Lukostřelba - hojně navštěvovaná aktivita pro děti i dospělé. Máme k dispozici luky různých velikostí. Změřte síly s ostatními hosty. Na děti čeká nějaká sladkost a na dospělé specialita z Beskyd. Porsche umí řídit každý, ale trefit se do terče šípem z luku... Jak jste na tom?

 

Pavoučí síť - před hotelem Sepetná bude připravena velká pavoučí sít. Cílem pro všechny odvážlivce bude projít labyrint bez dotyku nastražených provázků. Každý dotek sítě všichni okolo náležitě uslyší, neboť detektory pohybu zajistí zavěšené rolničky. Nejlepšího pavouka náležitě odměníme. Tak jak to vidíte? Troufnete si na to?  

 

Povídání s myslivcem o lese - navštivte s dětmi příjemné povídání a prezentaci beskydského myslivce, který poví zajímavosti z každodenních návštěv v horské přírodě, ukáže obyvatele lesa, trofeje a také zatroubí na rohy. Vše si budete moci vyzkoušet a také otestujete své znalosti...

 

Promítání pohádky - budeme promítat ve vymezených časech v sále hotelu Sepetná či penzionu Sluníčko. Děti si budou moci odhlasovat, na co se chtějí podívat. A rodiče si mohou dát v klidu sklenici vína v restauraci...

 

Ringo - přijďte si vyzkoušet volejbal v jiné podobě. Míče vyměníme za gumové kroužky a v rámci přípravy na hru si dáme "gumového krále střelců" na přesnost. Ringo je hra, kterou vynalezl Polák Włodzimierz Strzyżewski už v roce 1959 a v roce 1968 ho prezentoval na letních olympijských hrách v Mexiku. Ringo využíval Strzyżewski jako tréninkový sport pro šermíře.

 

Segway - dvoukolová terénní vozítka segway X2 jsou geniálním vynálezem a poutají pozornost všude, kde se objeví. V rámci animačního programu si můžete vozítka vyzkoušet pod dohledem instruktorů. Kontrolou technické zdatnosti projdete, když bezchybně projedete připravený slalom. Tyto jízdy na segway vozítkách budou vždy probíhat v uzavřeném prostoru - na hřišti před penzionem Sluníčko. 

 

Střelba z praku - kdo by neznal klasický prak? Ale kdo opravdu někdy střílel? Vyzkoušejte svou mušku...

 

Šamanský oheň s bubny - jeden z nejnavštěvovanějších večerních programů. Jste zváni k ohni, kde si zabubnujete na bubínky s šamanem. Ten v závěru sám zahraje třeba na karibský buben, grumle nebo didgeridoo! Vše si mohou děti i dospělí vyzkoušet. Pro všechny připravíme špekáčky, bodla, chléb a zajistíme pitný režim. Nenechte si tento večer ujít!

 

Testování elektrokol - ve vymezených časech si můžete vyzkoušet kvalitní elektrokola značky KTM, která zvládnou jízdu až na Lysou horu. Elektrokola je možné si rezervovat k výletu v půjčovně RC Sepetná.

 

Trojboj v sále - pro děti budou vždy připraveny 3 disciplíny, za které děti dostanou body dle umístění. Vítěz trojboje se stane ten, kdo získá ze všech disciplín nejvíce bodů. Nepůjde o nic těžkého, ale především o zábavu. Děti se mohou utkat například bowlingu, v hodech kruhy na cíl nebo třeba v golfu.

 

Večerní relaxace při svíčkách - po celém dni se na chvíli zastavíte, uslyšíte kapky deště a velmi příjemně si odpočinete. V dnešní uspěchané době je tento program téměř pokaždé plně obsazen. Je důležité si najít čas pro sebe a dopřát si relaxaci a uvolnění. Pošlete děti na pohádku v sále a odpočiňte si!

 

Večerní výprava za světluškami - říká se, že kdo se bojí, nesmí do lesa. Ale není třeba se bát, na cestu budou všem odvážným dobrodruhům svítit barevná světýlka. Kdo se neztratí, třeba najde něco zajímavého... :-)

 

Výprava po stopách zbojníka Ondráše - vyrazíme na procházku beskydskou přírodou po místních cestičkách a pokusíme se najít poklad, který údajně nedaleko Lukšince zakopal zbojník Ondráš se svými druhy. Za jasného počasí nás čekají krásné výhledy na okolní hory!

 

Výstup na Lysou horu s průvodcem - zájemci o velké dobrodružství a romantiku západu slunce na nejvyšším vrcholu v Moravskoslezských Beskydech se vydají s průvodcem směrem k Lysé hoře. Lysá hora láká ve dne i v noci. Východ a západ slunce patří k velkým zážitkům.

 

Výtvarné programy pro děti - v sále penzionu či hotelu vyrobí animátoři s dětmi ovečky, zajímavé odznaky, namalují sluníčka a rodiče mohou využít čas k posezení v restauraci... 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome