Aktuality

07 červen

První letní víkend v penzionu Sluníčko

obrazek aktuality

Prázdniny se pomalu blíží a s nimi sluníčko, koupání, relax a pohoda. Což tak si je užít hned od začátku? Na první prázdninový víkend jsme pro vás v penzionu Sluníčko připravili zvýhodněné balíčky pro rodiny s dětmi na 2 nebo 3 noci. Hlavní výhody balíčku - DĚTI DO 15 LET na přistýlce platí jen za stravu, kredit na sportovní a relaxační služby, volný vstup na koupaliště.

Děti si vyzvednou ve škole vysvědčení (pokud na něm budou jedničky a dvojky, tak od nás dostanou malý dárek) a můžete vyrazit směr Beskydy. V sobotu 1. července nastartujeme animační program nejen pro děti, ale i pro dospělé. Animační program je také zahrnut v ceně. 

V rámci tohoto balíčku akceptujeme děti až do 15 let na přistýlce jen za 250 Kč/noc. 

Pobytové balíčky nabízíme na 2 noci (30.6.-2.7.) nebo 3 noci (29.6.-2.7.)


Pobytový balíček zahrnuje v ceně: 

  • ubytování ve standardním dvoulůžkovém pokoji penzionu Sluníčko s možností přistýlek (kategorie ***superior)
  • snídaně formou švédských stolů včetně teplých a studených nápojů
  • večeře formou servírovaného menu nebo teplého bufetu + 1 nápoj k večeři pro každého (0,3 lrozlévaný nealko nápoj/pivo, 0,2 l rozlévaného vína)
  • volný vstup do krytého bazénu v RelaxCentru Sepetná, ale hlavně na koupaliště Sluníčko (v pátek 30.6. vstup jen do 16 hodin z důvodu konání koncertu Beskydského hudebního léta)
  • aktivity animačního programu pro děti i dospělé (program bude zahájen v sobotu 1. 7.)
  • kredit 600 Kč/pokoj na sportovní a relaxační služby RC Sepetná dle vlastního výběru (masáže, relaxační koupele, privátní wellness, bowling, badminton, půjčení vozítek segway, elektrovozítka pro 6 osob, elektrokol atp.). Kredit lze použít k “úhradě” vybraných služeb, případně bude odečten jako sleva z ceny služby pokud je vyšší než hodnota kreditu. Nevyčerpaný kredit nevracíme, nelze jej vyčerpat na ubytovací služby (doplatky za pokoje vyšší kategorie, přistýlky, příplatky atp.), úhradu v restauraci nebo kiosku. 
  • malý dárek pro děti, které budou mít na vysvědčení jedničky a dvojky (po předložení kopie)
  • Beskydy Card - slevovou kartu pro návštěvníky Beskyd s roční platností

Rezervace

 

Pobyty můžete rezervovat on-line (stačí kliknout na příslušný banner), ale také telefonicky (+420603852100) nebo emailem (slunicko@sepetna.cz).


Náš tip | Během prvního prázdninového víkendu nabízíme také balíček Víkend s koncertem skupiny Druhá tráva

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome