Aktuality
12 listopad

Relaxujte a získejte dárkový poukaz

obrazek aktuality

Chcete se vyhnout předvánočnímu nákupnímu shonu a přesto mít “nakoupeno”. Pak pro vás máme speciální nabídku. Přijeďte v termínu 16. - 17. 12. relaxovat do hotelu Sepetná, utraťte 2000 Kč (což je například ubytování s večeří nebo ubytování plus masáž) a my vám dáme jako bonus dárkový poukaz v hodnotě 600 Kč (nebo 2x 300 Kč). Vy pak můžete tento poukaz někomu blízkému darovat.

Znáte to, týden před Vánoci bude v obchodech plno lidí, všichni se budou stresovat, do toho pořád dokola vánoční songy. Jako třeba tento

Udělejte to letos jinak? Vyrazte na hory, relaxujte v bazénu, užijte si prostě pohodový víkend.

Ubytování v hotelu Sepetná v termínu 16. - 17. 12. můžete rezervovat on-line zde. Nebo kontaktujte naše rezervační centrum telefonicky (+420603852111) či emailem (sepetna@sepetna.cz)

V ceně ubytování je také snídaně formou rautu včetně studených a teplých nápojů a volný vstup do krytého bazénu v RelaxCentru Sepetná. 

Bonus navíc

Jak už jsme psali na začátku článku, utratíte-li v rámci této nabídky 2000 Kč *, tak získáte poukaz na služby v hodnotě 600 Kč (nebo 2 poukazy v hodnotě 300 Kč). A když utratíte 3000 Kč, tak si odvezete poukaz na služby v hodnotě 1000 Kč.

Vy si odpočinete a ještě budete mít pro někoho hezký dárek. Darujte vašim blízkým zážitky v Beskydech. Poukazy mají platnost 1 rok.

 

* do této hodnoty nejsou počítány poplatky obecnímu úřadu ve výši 12 Kč/noc, které platí každá osoba od 18 do 70 let při vyúčtování pobytu na recepci.

Akce platí pouze pro pobyty v tomto termínu v hotelu Sepetná. Dárkový poukaz má platnost od 1. 1. 2018. 


Náš tip

Dárkové poukazy RC Sepetná můžete jednoduše koupit on-line. Nebude vám to trvat déle než 5 minut, párkrát kliknete, zaplatíte kartou a poukaz vám přijde emailem.

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome