Aktuality
04 leden

Modernizujeme

obrazek aktuality

Reorganizujeme, rekonstruujeme, modernizujeme, nasloucháme. Obzvláště v období prázdnin vzniká vyšší poptávka po rodinných pokojích a tak nás napadlo propojit dva dvoulůžkové pokoje spojovacími dveřmi. Ideální pro rodinu s dětmi, co říkáte? Nezapomínáme ani na oblíbené bungalovy, které z velké části prošly modernizací podlah a koupelen. Na Sepetné se zkrátka pořád něco děje!

107
108
B7a
B7b

Rekreační centrum Sepetná nezahálí a myslí na:

  • rodiny s většími dětmi, které by rády své vlastní ubytování,
  • na rodiny s menšími dětmi, které si nepřejí spát na přistýlkách, ale rodiče je chtějí mít tak říkajíc pod kontrolou,
  • na rodiny ve kterých tatínek/maminka chrápe a tak chtějí pro děti vlastní pokoj = klid,
  • ale také na rodiny, které zkrátka preferují prostor.

Patříte mezi ně a míříte na Sepetnou už třeba na jarní prázdniny? Nově jsme v hotelu Sepetná propojením dvou dvoulůžkových pokojů spojovacími dveřmi, vytvořili pokoj vašim požadavkům ideální - dva přístupy z centrální chodby, dvoje sociální zařízení, dva pokoje a jedny dveře navíc. Daný pokoj je taková novinka, že se ještě nenabízí v rezervačním systému, doporučujeme si proto zavolat na rezervační oddělení a pokoj si vyžádat. -> +420 603 852 111 nebo sepetna@sepetna.cz

Voláte, rezervujete, ale ve vašem termínu je spojený pokoj již obsazený? Vyzkoušejte bungalovy Sepetná. Část z nich se může pyšnit novou plovoucí podlahou a koupelnami.

Že už jste v bungalovech byli a rádi byste vyzkoušeli něco ještě trochu jiného? Vyzkoušejte jarní prázdniny ve velkém apartmá chaty Měsíček depandance penzionu Sluníčko - velkorysé na prostor, s vysokým počtem lůžek a přistýlek ideální pro početnou rodinku nebo kamarády, teplo plápolajícího krbu a komfort služeb penzionu Sluníčko. Je to ono ? ;) 

 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome