Aktuality

20 červenec

Sepetná - výběr volných termínů v srpnu

obrazek aktuality

I v srpnu si stále můžete užít letní dovolenou na horách v Beskydech. V tomto článku najdete přehled volných srpnových termínů, ve kterých si můžete rezervovat vaše letní pobytové balíčky. Přijeďte s dětmi, ve dvou nebo s partou přátel, každý si u nás najde to své. Nechte se inspirovat a objevte oblast pod nejvyšším vrcholem Moravskoslezských Beskyd, magickou Lysou horou.

V druhé polovině léta nabízíme ještě několik volných termínů, kdy si můžete užít letní dovolenou s koupáním a  animačním programem za každého počasí. V nabídce jsou uvedeny vždy dvoulůžkové pokoje standard s možností 1-2 přistýlek: 

4.-6. 8. (víkend) - rezervace

11.-15. 8. - rezervace 

13.-16. 8. - rezervace

20.-22. 8. - rezervace

25.-27. 8. (víkend) - rezervace

Prostornější pokoje LUX nebo apartmány můžeme rodinám nabídnout například v těchto termínech:

pokoj LUX: 30. 7. - 6. 8., 4. - 6. 8.,  13.-17. 8., 15.-18. 8., 20. - 22. 8., 29.-31. 8. 

malé apartmá: 24.-27. 8.  

Doporučujeme Léto pro rodiny s dětmi na 2-7 nocí. 


Volné pokoje standard bez možnosti přistýlky:

30. 7. - 1. 8. - rezervace 

4.-6. 8. (víkend) - rezervace

9.-12. 8. - rezervace 

15.-18. 8. - rezervace

19.-21. 8. - rezervace

20.-22. 8. - rezervace

25.-27. 8. (víkend) - rezervace

Párům doporučujeme balíčky Léto ve dvou.


V případě zájmu o jiný termín pobytu nás neváhejte kontaktovat na emailu sepetna@sepetna.cz, nebo telefonicky +420603852111. 

Děti se rozhodně nudit nebudou

Během letních prázdnin probíhá každý den animační program se spoustou aktivit pro děti. Je zaměřen na poznávání beskydské přírody, ale děti mají také možnost si vyzkoušet netradiční aktivity. Zastřílí si z luku nebo praku, vyzkouší bumper ball, aquazorbing, horský golf, ringo nebo třeba vozítka segway. Program máme připraven ve variantách pro pěkné i horší počasí. Pro děti máme i malý dárek, pokud během dovolené splní 3 úkoly čarodějnice Hany. A samozřejmě si mohou užít do sytosti vody na koupališti Sluníčko nebo v krytém bazénu s 90m toboganem.

Zábavný program i pro dospělé

Každý den máme v animačním programu i nějakou zajímavou aktivitu pro dospělé. V pondělí se třeba můžete vydat na výlet s průvodcem do Beskydského pivovárku, jehož součástí je i prohlídka v provozu nebo si v pondělí večer můžete při večerní meditaci vyčistit hlavu i mysl. V úterý večer se zase můžete pobavit u cimbálovky, ve středu projet s průvodcem zdejší cyklotrasy, ve čtvrtek … . V rámci balíčků Léto ve dvou máte v ceně také kredit na sportovní a relaxační služby RC Sepetná. Kreditem můžete "uhradit" nebo zlevnit například některou z masáží či koupelí, bowling, půjčení elektrokol atp..   

Lysá hora - královna Moravskoslezských Beskyd

Aktivní turisté určitě nevynechají možnost zdolat Lysou horu (1323 m n. m.). Ta se stala v poslední době fenoménem a kdo nevyšlápl na vrchol, ten jako by v Beskydech nebyl. My se tam každý týden (ve středu) vypravíme s průvodcem za západem slunce, což je změna oproti loňskému a předloňskému létu, kdy jsme chodili za východem. Každou sobotu se pak vydáme na beskydskou K2 - horu Smrk (1276 m n. m.).

V balíčku Léto ve dvou pro vás máme “tekutou” motivaci za zdolání Lysé hory - voucher v hodnotě 100 Kč do místního Beskydského pivovárku. 

Konec léta v bungalovech Sepetná

Pokud si chcete zpříjemnit zakončení letních prázdnin koupáním za každého počasí a ubytováním v útulných bungalovech Sepetná, tak neváhejte a rezervujte si letní pobyt s balíčkem Konec léta v Beskydech s kreditem na sportovní a relaxační služby RC Sepetná. Bungalovy jsou vhodné jak pro rodinnou dovolenou, tak partu přátel. U nás si užijete léto až do poslední chvíle!

 

 


Pobyty rezervujte on-line , případně telefonicky nebo emailem. Rádi vám připravíme nabídku balíčku na požadovaný termín. 

Další informace: +420603852111, sepetna@sepetna.cz

Přijeďte si užít léto do Beskyd. Těšíme se na vás!


Volné termíny v penzionu Sluníčko a malém apartmá chaty Měsíček

Volné termíny ve velkém apartmá chaty Měsíček

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome